Goed...gisteren groeiecho gehad en beebie ligt netjes op schema Alleen de benen liggen 3 weken voor!! Nu verbaast dat me niet en ik vind het ergens ook wel grappig (kan mijn vriend er mooi mee treiteren, HIJ is namelijk bijna 2 meter met erg lange benen ) maar toch vraag ik me nu ineens af: hoe moet dat met de broeken? Ik heb netjes complete pakjes maatje 50 en 56 in huis, maar mijn gevoel zegt nu dat dit 3/4 broeken gaan zijn voor ons kleintje hahaha... Wat denken jullie: moet ik nu grotere broeken in huis gaan halen of zal het wel meevallen?
Ik denk dat je niet extra lange broeken hoeft te kopen. Veel broeken zijn toch sowieso al te lang bij die kleinsten en moet je de pijpen omvouwen. Bovendien: vorige week werd gezegd dat de buik van ons kindje een week voorliep op de rest (hoofdje lag precies op schema, de buik een week voor) terwijl deze week ze weer zeggen dat alles precies op schema loopt. Dus best kans dat bij een volgende meting ze weer wat anders zeggen bij jou
mijn dochter zou 4 weken voor liggen qua groei van de beentjes. maar het verschil merken we nu een aantal weken pas, dat ze shirtjes 62 heeft en broekjes 68, ( en zelfs dat trekt al langzaam gelijk dat truitjes ook 68 heeft ) misschien dat jullie dat eerder zullen merken, maar de eerste weken echt nog niet, de baby's liggen de eerste weken veelal nog met opgetrokken beentjes
Hier was (en is!!) het juist omgekeerd. Lucas had al korte beentjes in de buik en nu nog steeds (broekjes altijd 1 of 2 maten kleiner dan shirtjes). Bij deze baby lopen de beentjes weer een week of 3 achter, terwijl het buikje & hoofdje ruim 2 weken voorlopen... Denk dat je geen grotere broekjes hoeft te halen hoor! Al zijn boxpakjes (dus met voetjes) wellicht niet zo handig voor jullie baby!! Maar misschien hou je daar sowieso wel niet van, dat kan natuurlijk
de benen van onze dochter liepen ook altijd voor vergelijken met de rest van het lijfje.. Toen ze geboren werd, kon ze het broekje maat 50 van prenatal niet aan, dat was een kniebroek.. Gelukkig had ik ook nog een ander broekje bij maat 56... Van andere merken paste ze overigens wel weer maat 50 broekjes..
kleine van m'n zusje zou ook heeele lange benen hebben. kind verzoop bij de geboorte nog in maat 50. dus dat zegt helemaal niets. zou het af wachten.
LOL Ik zie nu een kniebroek voor me... Dat is precies wat ik bedoel. Broeken zijn natuurlijk zo bij gehaald als het nodig mocht zijn dus wat dat betreft ga ik het gewoon afwachten. Heb alleen twee pakjes speciaal voor als we het geboortecentrum uit komen, zou zo zonde zijn als net die broeken veel te kort zijn! Voor het mt 50 setje heb ik gelukkig al een bijpassende grotere maat broek liggen die ik in kan pakken. Denk dat ik er voor bij het mt 56 setje gewoon een grotere maat bij haal. Dan zijn beide setjes in ieder geval compleet en voor niks zal het niet zijn. Een grotere broek kan altijd later nog gedragen worden, dat scheelt... Thanks voor de reacties!