Oke van dat p46 wist ik niet wat het betekende maar dat zit wel goed dan ala het gemiddelde 50 is. Maak me al iets minder druk maar ik bel morgen voor de zekerheid toch maar even inderdaad. Maar nog 1 vraagje als het mag die p 46 is een gemiddelde van alles wat gemeten is. Is die dan net geen p50 door doe twee weken achterstand van de BPD
Ik zit net iets boven de p50 lijn en dat komt omdat bij mij de beentjes en het buikje voor lopen. Dus ja, het is een gemiddelde van alle metingen.
Volgens de richtlijnen mag een kindje een week afwijken van het termijn. Dus jouw kindje doet het prima! Prachtig gewicht voor dit termijn overigens. De mijne werd met bijna 33 weken geboren en was 1200 gram (extreem dysmatuur)..