Hallo! Mijn man is binnenkort jarig, en hij wil graag een nieuwe ochtendjas. Ik kan me even geen winkel bedenken waar je die kan kopen (zwanger hè ). Iemand een idee? Ik dacht zelf aan een hema, maar weet niet zeker of ze die daar verkopen. Alvast bedankt voor het meedenken!
Ik heb die van mijn man wel bij de hema gekocht. Al is dat alweer 5 jaar terug. Op de website van de hema staan wel 2 soorten (badstof en velours). Dus dan zijn ze in de winkel er vaak ook wel.
Hema, V&D, Bijenkorf. In Amsterdam zit er vlak achter de Nieuwe Kerk een heel mooi winkeltje met alleen maar badjassen. Sorry, ik weet de naam en het adres even niet, maar ik kan het je aanraden om daar even te gaan kijken. (gewoon een rondje om de Nieuwe Kerk lopen, dan kom je er vanzelf langs)
Koop dan niet zo'n zachte van flees (?)... Die heb ik voor kerst gekregen, heel mooi, van de V&D maar ik en mn ochtendjas zijn altijd statisch... Echt verschrikkelijk
badjassen van van dijck zijn erg mooi en goede kwaliteit. Deze verkopen ze vaak ook bij de betere beddenwinkels