Ik zou inderdaad een poos de maandverbandjes weglaten en dagelijks, desnoods 3x per dag, goed schoon houden met lauw water of even onder de douche goed spoelen.
Ga naar de gyn en als een arts tegen je zegt dat het hoort, laat hem dan de medische oorzaak opschrijven, dan kun je het thuis nog eens nazoeken of aan een andere arts vragen.
Oh maar zoals eerder genoemd heb je een zalf gehad tegen een schimmel. Dat is geen antibiotica. Ik zou orale AB vragen, niet tegen een schimmel ofzo. Een schimmel jeukt ook vreselijk, en je krabt je echt soms tot bloedens toe open (ik, als ik een schimmel heb). Echt, terug en om een orale AB vragen. En dan wel een goede, ik denk dat je met een lage doses er niet mee weg komt. Groene slierten klinkt echt niet normaal. Sterkte!
Of toch achter je knip? een abces? heb je enigszins pijn bij het zitten, of als je druk op de knip zet? laat je man eens kijken. En evt. erop drukken. (zachtjes natuurlijk)
Neem aan dat de artsen ook een kweekje hebben genomen van de groene slierten in je inlegkruisje? Daar kunnen ze ook kweekjes van maken. Academische ziekenhuizen hebben zelfs een apparaat waarmee ze kunnen zien welke bacterie of schimmel er in zit.
Nee ze hebben geen kweekje genomen van het groene uit het maand verbandje. In het ziekenhuis hebben ze ook al een keertje naar de knip gekeken. Dankjewel voor jullie lieve reacties! Wou het er eigenlijk bij laten zitten, omdat de gyn in het zhuis zei dat het normaal is. Maar zoals jullie ook al zeggen het hoort niet. Dat zeggen m'n vriend/moeder/schoonmoeder. Oowja ook zo iets vaags... Die gyn zei: je gaat het er toch niet met iemand erover hebben? Ik zei: jawel, waarom niet? Zei ze niks meer op....
Volgende keer dan meenemen, zodat ze dat kunnen testen. Misschien dat ze dan vinden wat het is, heb je in ieder geval al iets. En wellicht dat dan duidelijker wordt waar het vandaan kan komen. Zit het ook op het toiletpapiertje? Je zou eens een stukje papier tegen alle gaten tegelijk duwen en dan kijken bij welk gaatje het zo vies word. sorry als ik wat groffe taal gebruik, door zwamgerschapsdementie en vermoeidheid vind ik het heel moeilijk om de juiste woorden te vinden.
Nou ja zeg, het verhaal wordt steeds vreemder zeg. Nog niet eens een kweek gedaan. Hebben ze het wel al gezien wat er uitkomt? Ik vind het niet normaal hoe ze het aangepakt hebben en hoe ze je afschepen.
Ik zou echt even hebben een hele dikke doei dat ik het daar erbij laat zitten.. Mijn oom had gaatjes in een tussenweg waardoor een ontlasting in zijn blaas terrecht kwam.. Duurde maanden van kastje naar de deur voordat er eindelijk iets gedaan ging worden.. Kan dus zijn dat het ergens anders zit maar het lijkt uit je baarmoeder te komen... De gyne wilde ook mijn achterkant checken ik had een 3e graads scheur en was ook gehecht aan de achterkant.. Ze bood aan om er een camera in te stoppen en dat heb ik vriendelijk afgewezen, al had ik dat wel geaccepteerd als ik in jou situatie zou zitten.. Gewoon om ook al het andere daar beneden uit te sluiten dat het daar vandaan komt.. Wat als het nu in je blaas zit of het is gelijkwaardig met dat wat mijn oom had en het lijkt uit je vagina te komen maar misschien is het meer complex dan dat..? En zoiets lijkt mij echt niet gezond om daar te lang mee rond te lopen! Ik hoop dat je niet te lang vast zit in de bureaucratie en dat jij je hier niet mee laat afschepen! Ik zou wel een condoom gebruiken tijdens de sex vooral omdat je niet weet waar het vandaan komt en evt. het sperma het ook allemaal niet beter op maakt.. Sommige mensen krijgen al makkelijk een blaasontsteking als ze niet even plassen na de sex en het even schoonwassen!
Misschien bij voorbaat even een doorverwijzing naar het ErasmusMC vragen. Zou geen probleem moeten zijn aangezien ze in het Ikazia niks kunnen vinden en je er nog steeds last van hebt. Of via de huisarts een orale kuur AB vragen dus geen antischimmel. Sterkte!
Kan bij huisarts, maar ook bij de gyn die je nu hebt. Of je trekt de stpute schoenen aan en je belt naar de afdeling (je weet zelf wel welke) en legt je verhaal uit. Dan zullen ze zelf wel vertellen wat je moet doen.
Nou ja zeg... Wat een maf mens die Gyn van jou. Waarom zou je er met niemand over mogen praten 😱😱 Kan je HA je geen ab kuur voorschrijven? Een die je oraal inneemt. Ben je trouwens al ongesteld geweest?
In een ziekenhuis heb je nooit een vaste gyn. Althans ik niet... Ik ben al ongesteld geworden. Ben al weer aan de pil ook. Ik weet niet of een huisarts dat zomaar doet..
Bij mij toen wel maar dat kwam van de koorts. In mn bloed hebben ze trouwens ook nooit een verhoging van het een of ander gevonden wat op een ontsteking duiden. Ik zou het je huisarts gewoon vragen. Bij mij hiel in eerste instantie amoxciciline/clavulaanzuur (als je het zo schrijft) wel maar kwam het weer terug. Het vloeie stopte toen wel al binnen 1,5 dag. Ze kunnen je niet zo laten lopen. En AB is echt niet altijd de beste keus alleen je moet wat op een gegeven ogenblik. Als die witte prut niet hielp dan is het dus vrijwel zeker geen schimmel.