Fulltime kolven en thuis werken (kolfrecht)

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Lavendel89, 17 apr 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lavendel89

    Lavendel89 Niet meer actief

    Weet iemand of ik nog steeds van het kolfrecht gebruik kan maken nu ik vanuit huis moet gaan werken?
    Op m’n werk zou ik 25% van m’n werktijd hiervoor krijgen, maar hoe zit dit als je vanuit huis werkt?
     
  2. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    3 sep 2018
    710
    686
    93
    Vrouw
    Ja dit kan. Ik werk altijd vanuit huis en ook dan heb je dat recht. Als je kolft kan je namelijk even niet werken, waar dat werk plaatsvindt maakt dan niet uit!
     
    Lavendel89 vindt dit leuk.
  3. Lavendel89

    Lavendel89 Niet meer actief

    Bedankt! Top!
     
  4. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    3 sep 2018
    710
    686
    93
    Vrouw
    Fijn hè trouwens! Dan kan je daar gewoon de tijd voor nemen die nodig is. Bij mij was dat geen kwart van m'n werkdag, maar alle kolfsessies bij elkaar toch wel vaak 1 tot 1.5 uur. Fijn dat ik daarvoor niet hoefde te overwerken, dan bleef het goed te doen!

    Ik kwam er wel pas na een paar maanden achter dat je de kolf niet bij elke kolfbeurt helemaal hoeft te steriliseren. Even afspoelen / door een sopje is tussendoor ook voldoende en dan aan het eind vd dag deed ik de spullen in de vaatwasser en aansluitend in de magnetronsterilisator. Dat scheelde me ook weer tijd!
     
  5. Lavendel89

    Lavendel89 Niet meer actief

    Inderdaad erg fijn... zeker nu er al te weinig uren in een dag zitten met 2 kids thuis en beide (straks) thuis werken.
     
  6. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    3 sep 2018
    710
    686
    93
    Vrouw
    Jaaaa herkenbaar, en dan hebben wij er maar eentje. Succes!!
     

Deel Deze Pagina