Hoi hoi, In het andere topic werd er niet op mijn reactie gereageerd dus dacht, dan maar een nieuwe aanmaken. Zo'n 3 weken geleden heb ik een maansteen gekocht. Ik hoorde dat je hem op moet laden in de volle maan. Helaas is deze pas weer in December. Maar toch heb ik hem omgedaan (heb een hangertje voor aan een ketting). Afgelopen zondag begon hij mij te irriteren, kreeg bultjes/puistjes precies onder de hanger. Dus nu draag ik hem niet totdat het over is. Toch vraag ik mij af of meerdere meiden hier last van hebben (gehad)?
hmm.. gek.. ik heb daar eigenlijk nog nooit van gehoord.. misschien moet je huid wennen aan de steen..
Toevallig vandaag! Vanmorgen kreeg ik irritaties. De steen zat in mn bh. Heb en al even bij me (niet altijd in mijn bh want ik heb er meerdere) maar vanmorgen kreeg ik ineens zo'n last van jeuk. Aangezien dit de 1e keer is kan ik ook niet zeggen waar het vandaan komt of wat het zou kunnen zijn. Ik denk dat ik em straks weer in mn bh doe en kijk of ik er dan weer last van krijg. Mocht het iets betekenen en ik ben er achter wat dat dan is, laat ik het je wel weten
Meiden, Bedankt voor jullie reactie, jammer dat niemand het nog weet. @ fortuna Is goed, ik durf hem nu niet meer om te doen. Want ik heb over 2 weken een gala, als ik dan weer van die rare plekjes heb op mijn hals is niet zo mooi
Haha nu ik ga denken!Heb sinds de maansteen op mijn li-borst ook uitslag. Als ik hem in mijn bh draag zit hij ook altijd links. Heb hem ook vaak in mijn broekzak. Grappig.