ben ik weer hoop dat het goed staat hier.. wat voor soorten thee mag ik Lenn geven? Rooibos en groene thee lust hij namelijk niet.. Vanmorgen wilde ik wederom rooibosthee proberen maar heb per ongeluk aardbeien thee gebruikt Hij dronk het met smaak op.. Vond het al zo raar dat de beker bijna leeg ging zag later dus dat ik de verkeerde heb gebruikt.. Anders blijft er alleen water over en daar is hij ook niet gek op.. Welke theesoorten/smaken mag ik gebruiken en welke juist niet?
Kinderthee (De Tuinen) en slappe rooibosthee mag sowieso. In veel andere thee zit theïne wat niet goed is voor kindjes. Volgens mij mogen kamille en muntthee ook
Alle thee mag, mits slap en niet te grote hoeveelheden per dag. Ik zou alleen voorlopig nog geen Jägertee geven
Hier vindt ze rooibosthee citrus erg lekker, wel slap. AH heeft 2 soorten van eigen merk wat een milde, zoete kruidenthee is. Kauwgomballenthee ofzo. Fruit en welness kan volgens mij ook.
Maar het is toch niet echt een baby meer, bedoel van onder de 6 mnd??? Of maakt dat niets uit? Ik geef vaak gewone thee, venkel, kaneel, bosbessen maar heeeel slap.