Hoi allemaal, Vorig jaar werd ik lastiggevallen door een smsdienst met nummer 4239. Ik had blijkbaar ergens mijn mobiele nummer ingevuld. Omdat ik prepaid heb konden ze het niet afschrijven. (12,00!) Wel heb ik waarschijnlijk 3,00 euro inschrijfgeld betaald. Via de site payinfo heb ik deze dienst stop kunnen zetten. Nu krijg ik een SMS binnen van payinfo met de volgende tekst: Beste klant, de gemaakte kosten voor de dienst van shortcode 4239 kunt u terugkrijgen. Kijk op Portal Mobiele Gedragscodes en voer daar uw gegevens in. Klik ik op die link dan kom ik inderdaad op de site van payinfo. Daar wordt gevraagd naar mijn mobiele nummer en mijn iban. Ik ben daar wel een beetje huiverig voor. Wat zal ik doen? Wat zou jij doen?
Ik ben daar ook huiverig voor, zou niet zomaar mijn rekeningnummer invullen en die 3 euro inschrijfkosten laten voor wat het is.
Nee ik had ze die 3 euro laten houden. Veel te bang dat mijn rekeningnummer voor andere doeleinden zou worden gebruikt.
Ik zal er ook huiverig voor zijn.. weet je zeker dat je 3.- inschrijfkosten hebt betaald? Het klinkt gek 3 wel kunnen afschrijven en die 12 niet.. de sms voor het terug krijgen van gemaakte kosten is dat naar aanleiding van jouw vraag of komt dat zomaar van hun? Komt dat uit het niet van hun uit zou ik er absoluut niet mijn bankgegevens invullen..
Ik heb nooit meer dan 10 beltegoed erop staan. Dus 3 kan eraf gehaald worden en 12 dus niet.😉 Die ene komt uit het niets van hun vandaan. Ik heb wel vorig jaar via payinfo die smsdienst kunnen stoppen. Dus zij weten daar sowieso mijn nummer. Inderdaad heb ik bij die (misschien) 3 het gevoel dat ik het beter kan laten doen. Maar mijn zoon zat vorige zomer ook opeens met een SMS dienst. Die schreef ook de paar keer zijn beltegoed eraf. Hij is dus meer geld kwijt. Als hij dus zo'n sms krijgt ben ik eerder geneigd om het te doen.
Eigenlijk toch te gek voor woorden dit. Ik begrijp goed dat je je ook niet opgegeven had voor deze dienst toch? Ik ben heel benieuwd nl hoeveel geld ze nu binnenharken omdat mensen het niet vertrouwen (laat ik even duidelijk zijn dat ik het ook niet zo zou vertrouwen hoor dus mijn geld hadden ze ws ook gewoon gehad) maar het is wel van de zotte.
Dit, ik vetrouw dit voor geen meter, klinkt als spam en gewoon proberen bij mensen geld af te houden... ik zou absoluut niks invullen en nooit meer op een link van ze klikken.
Payinfo is juist en site waar je je betaalde sneldiensten kunt inzien, stopzetten en Blokkeren. Hun site vertrouw ik wel.
Die smsdienst had ik me niet bewust voor opgegeven. Was in ieder geval niet de bedoeling. Via payinfo heb ik datkunnen stopzetten en Blokkeren. Nu heeft payinfo blijkbaar actie ondernomen om de gedupeerden hun geld terug te laten krijgen.
Oooh payinfo kende ik niet, ik dacht dat dat die dient was, oeps! In dat geval zou ik het wel in durven vullen.
contact opnemen met je provider en zeggen dat je je geld terug wilt. Dit kan namelijk ook voor prepaid geregeld worden