O en plastic bakjes, waar je eten oid in kunt bewaren. Zouden vaatwasmachinebestendig moeten zijn, maar na een rondje in de vaatwasser trokken de dekseltjes iets krom waardoor ze nét niet meer op de bakjes passen. Lekker onzinnig en heel frustrerend.
i love action maar had voor de oudste zo'n beker daar gekocht maar was gelijk al stuk lekte aan alle kanten
Een personenweegschaal, was 6 euro ofzo. Ik woog na een paar keer achter elkaar wegen telkens iets anders, met 2 kilo verschil . Goedkope inventum van de Blokker deed het trouwens ook niet goed, een wat duurdere (40 euro) wel .
Pfoe.. lastig. Wij kopen eigenlijk bijna alles wel bij de action, op speelgoed na. Oke, wel een voetbal haha. Met de maatbekers hebben we inderdaad een keer gehad dat die gesprongen is, maar dat was geloof ik nadat ik er kokend water overheen had gegoten terwijl hij in de wasbak lag. En ik gooi daar regelmatig 800 ml of zo in haha. Met de snijplanken ook geen probleem, wij hebben de rode van plastic al ongeveer 3 jaar denk ik. Tijd voor een nieuwe bedenk ik me inmiddels. Oh ja, de opscheplepel. Op gegeven moment schoof de lepel zo uit het handvat. Maar dat is denk ik wel het enige. Over het algemeen kijk ik wel goed of het een beetje kwaliteit heeft.
Stijltang, elektrisch pompje, glazen met print die er na 3 x in de afwasmachine af was, dekbedovertrek wat snel rulletjes kreeg, koelelement wat zo lek was, plastic bakjes die snel breken of niet goed aamsluiten, kledingmaten die voor geen meter kloppen, porseleinverf die totaal niet bleef zitten, batterijen die opvallend snel leeg zijn. Ik koop best veel van de Action en ze zijn vaak wel makkelijk met ruilen, dus dat scheelt.
Ik had een moestuintje op poten gekocht. Ik zet mijn kruiden er in zakt hij in elkaar, kapot. Powerbank was ook geen succes deed het niet.
Eigenlijk best wel wat spullen. Speelgoed, kleurpotloodjes die geen kleur afgeven, verlengsnoertjes voor de usb die gauw stuk zijn en nog wel e.e.a. Wat we daar wel graag kopen is toiletpapier (24 rollen voor 3.99), ontstopper (doen wij preventief), stickers voor dochter, kit, tuin/plantenvoeding
(Vuilnis)zakken, schoonmaakspullen, keukengerei/schalen/mokken, allerlei knutselspullen en verjaardagsdecoratie/kaarten, basic shirts voor dames, fotolijsten, fietssloten, verfbakjes/kwasten, knijpers, verzorgingsproducten, spulletjes voor halloween/koningsdag/5 december etc. halen we voornamelijk bij de action. Erg tevreden! Wat betreft het speelgoed beperken we ons tot de voetballen, waterballonnen, boeken en klei. De dino's waren trouwens ook erg stevig
Hier moest ik wel even om lachenDoet me aan mijn dochter denken toen ze met een gat in haar sok kwam (ook van de action overigens!) en zei dat haar teen vast honger had. Verder heb tot nu toe prima kunnen inschatten wat troep was en wat ok was. Ik sla vooral veel schoonmaakspullen en wasmiddel in.
Een paar weken geleden waren dochter en ik super blij met een mini kastje met potgrond en zaadjes. Na een week nog niks te zien, wij in de grond wroeten, bleek er geen zaadje meer te zien te zijn, laat staan een wortel .
Roestvrij stalen wc borstelhouder.... ROESTVRIJ, hmhm.... ik heb een dikke roestvlek er zitten hoor... ***dingen.
Dit idd. Stommreiniger van de action is ook 10 keer niks, hoeslaken zijn van slechte kwaliteit. Kindermaillots pluizen ook heel snel. Toch kom ik er nog geregeld
Dat heb ik al 10 jaar met V-tech, zowel destijds bij de oudste als nu bij de jongste. Speelgoed dat midden in de nacht begint te kraaien zit ik niet op te wachten. Hier komt geen V-tech meer in huis!
Met regelmaat koop ik wat bij de action. Mijn slechtste aankoop was niet van mij ze hadden wat aangeslagen wat ik niet heb gekocht. Had ik maar dezelfde dag terug moeten komen was de reactie erg zonde.gelukkig "maar" 0.80 cent Speelgoed behalve merk kopen we daar niet net als elektrisch spul. Verlengsnoer is ook niet aan te raden, bepaalde gaten doen het niet , beetje zinloos. Zwembadje was na 1 dag stuk maar had geen bon. Tshirt van te good dinosaur de lengte korter en wijder erg jammer Gelukkig haal ik ook veel spul wat wel goed is, boterham en diepvrieszakjes, knutselspullen, inpakpapier, schoonmaakdoekjes, hoe heten die dingen van die borsteltjes voor tussen je tanden.