Wat vinden jullie van spiderman? Heb er eigenlijk helemaal niets mee maar vijfjarige zoon wil erg graag een spidermanpop. Heb eigenlijk de filmpjes nooit echt bekeken maar is het geschikt voor een kleuter? Hij kan er natuurlijk niets aan doen dat ik het niet leuk vind .
Een pop wel hoor, het is maar een pop die doet niks uit zichzelf, hooguit een beetje spinnewebben schieten uit de pols als je een dure koopt : )
Mijn zoon is ook gek op Spider-Man maar de tekenfilm serie mag hij niet kijken van mij, die vind ik veel te gewelddadig. Hij heeft ook een kleine pop en een pyama, sokken, dekbed en broodtrommel van Spider-Man
Hier is ook alles spiderman, vinden ze superleuk. Maar op TV hebben ze het nog nooit gezien, mag ook niet van mij.
Al die superhelden zijn hier ook megapopulair, the avangers, spiderman, de hulk en hij heeft er nog nooit een filmpje van gezien en toch zijn ze geweldig .
De tekenfilmserie van spiderman vind ik heel erg meevallen eigenlijk. Dat mocht van mij al best snel. Met 5 zeker. Hij vond het toen alleen niet zo leuk. Wel de poppetjes, plaatjes en kleurplaten enzo, maar niet de serie. Misschien moet je de serie een keer kijken, dan weet je of het wat is