Ik ben op zoek naar positielingerie. Een string met een hoge band voor, die fijn over mijn buik kan. Nu zie ik dat Noppies die voorheen verkocht, maar ze zijn nergens meer verkrijgbaar Iemand nog tips voor een ander merk of winkel die ze wel verkoopt?
Geen specifieke positie-string. Maar ik draag zelf al de gehele zwangerschap de katoenen strings van Hema. Die in zo een pakje van 3 (?) komen. Zitten erg lekker!
Thanks voor de tip. Ik zoek stiekem wel echt strings met een band om mijn buik. De broeken zitten niet strak genoeg om mijn buik en heb echt de behoefte aan wat straks er omheen. Gekke tic, ik weet het .
Oh nee daar kan ik mij wel iets bij voorstellen! In eerste instantie zaten de banden van mijn broeken ook niet strak genoeg en voelde alsof het niet genoeg steun gaf aan mijn buik. Ben er gelukkig inmiddels wel ingegroeid. Hopelijk heeft iemand de gouden tip!
Ik zou dan eerder gewone strings dragen die lekker zitten en een losse buikbank kopen al extra ondersteuning onder je broekbanden Zelf nog nooit een string net buikband gezien ook.
Thanks voor de tip! Ze bestaan/bestonden wel, maar nu zie ik alleen nog gewone 'onderbroeken'. Dat vind ik niks
Heel herkenbaar haha! Ik zag ook al enorm op tegen het moment dat ik aan de oma-onderbroeken zou moeten (of uberhaupt aan de onderbroeken) maar een string met een buikband is natuurlijk wel een goed idee Alleen na de bevalling.. dat wordt nog wat ben ik bang.
Zo zie je maar hoe dat kan verschillen. Heb bij de 1e na een minuut of 5 verzocht om mijn onderbroek uit de tas te pakken.vond het echt vreselijk. Bij de 2e en 3e dus meteen gezegd dat ze die dingen maar beter in de kast konden laten liggen.