Wie weten er leuke campings? Maximaal 650 km vanuit 'brabant' Liefst een kleine tot middelgrote met een zwembad ' hoeft niet groot' en een speeltuin. Evt een beekje of riviertje. Wij hadden zelf Camping au mica gezien, misschien iemand ervaring?
Wij zijn nu op camping la belle etoile in de buurt van Parijs. Geen animatie maar wel een zwembad, springkussen, trampoline, sportveldje en speeltoestel. Ruime plaatsen, gemoedelijke sfeer en aan de Seine. Goed sanitair en prima uitvalsbasis voor parijs of evt disneyland.
Ps. Hiervoor zaten we op camping Benelux aan de rivier de Ourthe in de Belgische Ardennen. Ook een aanrader.
domaine des messires nederlandse eigenaren... http://www.domainedesmessires.com/nl/ Het is een charme camping met een klein beetje animatie. De titel charme camping hebben ze gekregen vanwege het prachtige meertje waar ze aan liggen. Je kan er kano's en subs lenen. Gewoon je naam en plaats opschrijven en je kunt ze lenen voor een uur. Het ligt in de Vogezen. Grote camping maar leuk voor de kinderen: De fuussekaul in Luxemburg - wij vinden 1 week daar genoeg haha maar de kinderen vinden het fantastisch.
Ferme Hay Day! Hele leuke camping in mooi stuk van Normandië. Klein, goede sfeer, met af en toe avondeten als je dat wil. Strand op een paar kilometer. Mooie dorpjes en steden. Wel op het randje van je maximaal aantal kilometers. Maar meestal geen drukke route.
gaaf! het is dat wij utah en omaha beach al bekeken hebben, en nu naar juno en sword beach willen... anders was het voor ons zeker een optie
Die stranden hebben wij bezocht vanuit camping de la mer in Merville-franceville. Een heel eenvoudige maar vriendelijke camping: alleen de bakker in de ochtend en een klein speeltuintje. Maar het prachtige van die camping is dat je door een klein hekje loopt en zo op een heel mooi strand staat. Op grote plekken, voor een klein prijsje.
Klinkt ook prachtig. Wij zijn er echt achtergekomen dat een kleine rustige camping echt ons ding is. Eigenlijk ook het liefste zonder 'jaar' plaatsen. In de zin van... Camping vol met sta caravans.