Zijn hier meer meiden/vrouwen die christelijk zijn en zwanger? Vinden jullie het leuk om met elkaar te babbelen?
Hallo Marievs, Wij zijn ook zwanger en Christelijk. Niet extreem praktiserend maar gaan wel naar de kerk. En jullie? We lopen bijna gelijk op wat zwangerschapsduur betreft. Liefs Genesis
Hallo, Wij zijn hersteld hervormd! Ja, we lopen bijna gelijk! Jij hebt wel een hele voorgeschiedenis! Heftig! Was dit bij jou 1e meisje ook? Wel mooi dat je bij de 1e icsi al zwanger bent! Ik weet niet of dit altijd zo is, maar het is wel enorm mooi! Wij hebben maandag de eerste echo! Ben erg benieuwd en ook een beetje angstig! Heb je veel kwaaltjes? Groetjes
Hallo Marievs, En was de echo? Voor onze dochter zaten we ook in de mmm. Haar hebben we via IUI gekregen. Na de 2x om precies te zijn. Het zeker erg mooi dat de 1e ICSI is gelukt. Heb ook niet zoveel ervaring met ICSI maar de statistieken liegen er niet om. Er helaas nog altijd een hoop mensen bij wie het niet meteen lukt na 1 behandeling. En jullie? Zitten jullie ook in de mmm? Ben erg benieuwd naar jullie echo. Hoop goed nieuws te lezen b hier
Oh vergeten te reageren op je vraag over kwaaltjes: Ben heel erg moe en heb veel en vaak honger. Alleen maar zin in warm eten verder niet ziek zwak of misselijk (gelukkig) en jij?
Babybanjo Spannend voor as vrijdag! Hopelijk kom je terug met een mooie echo. Wij gaan ook naar een pinkstergemeente. De levende steen ministries om precies te zijn. Morgen mag ik voor echo nr 2.
De echo was afgelopen week, alles was goed Ik ga zelf naar De Banier... niet zo'n heel bekende gemeente... Succes morgen!
Hallo Mijn echo was ook top. Mooi kloppend hartje gezien. Ben zo dankbaar en blij. Al blijf ik wel bang. Bid dagelijks tot God of hij mij wil helpen en bijstaan. Nee, ik It niet in de mmm. Bij ons washet de 2e ronde al raak. Besef dat ikd aar zo dankbaar voor mag zijn. Hoe was je 2e echo? Hier enorm misselijk. Nergens zin in. Heb me vandaag ziek gemeld om even aan te sterken.
Wat leuk dat deze topic bestaat! Ik ben ook zwanger (20weken) en christelijk! Ik ben gereformeerd vrijgemaakt. Vanwege de vroeggeboorte van mijn eerste zoon (31 weken) krijg ik nu extra controles, loop ik bij de gyneacoloog en krijg ik prolutonprikken om vroeggeboorte te voorkomen. Tot nu toe gaat het erg goed, 20weken gehad afgelopen maandag en dinsdag controle bij de gyn. dit was allebei goed, de kleine doet het zoals het hoort. Ook mijn eerste prik gehad, dit viel alles mee! Groetjes
Ha meiden, Ben ook christelijk! Pkn. Leuk zo'n topic, had al bij de clubs gekeken maar daar kon ik niks vinden. Qua zwangerschap gaat alles goed. Vandaag termijnecho gehad en alles is goed!
Wat leuk, zo'n topic! Mijn man en ik zijn ook christelijk, we zitten bij de PKN. Ik was vorige week vrijdag uitgerekend, duuurt laaaaang we willen ons wondertje zo graag vasthouden!! Maar goed, we bidden ook veel dat alles goed mag blijven gaan. Dat geeft mij in ieder geval veel steun.