@frummel2 zo wat heb jij een druk weekend!! Zondag maar inderdaad een lekker niksdoen dagje, zou ik wel doen! Ja ik vond het ook al zo rustig hier
Zo, word je wakker en kijk je uit het raam; alles wit. Wel een dun laagje maar toch! Ik ga van het weekend weer testen. Als ik uitga van 28 had ik afgelopen maandag mijn NOD. Tot op heden nog niks. Wel vreselijk pijn in mijn onderrug! Maar was bij de kraker geweest en die voelde wel een vergrootte baarmoeder. Kan twee dingen betekenen natuurlijk. Zwanger of een ongi die eraan komt. Ongi is er nog niet.... Maar ik weet het niet precies omdat het de eerste na het stoppen met de pil is, dus kan ook nog erg lang duren.
Spannend Mimully! Hopelijk ben je de eerste met een positieve test En het is idd wit hier. Balen, want moet zo naar m'n werk en niet echt rekening gehouden met gladheid. Dus gauw eten en weer in de auto! Fijne dag dames!
@frummel Nou Zeker n druk weekend!! En heerlijk om dan zondag n pyjamadag te houden heerlijk!! @Mimully nou spannend hoor Zou idd leuk zijn jah als t meteen raak zou zijn ik zal voor je duimen!! En hou ons op de hoogte Jah ik heb na t wkend waarschijnlijk m'n ei als t net zo zou zijn als de vorige maand, haha dus jah flink aan de klus dus Hihi.. Is idd rustig hier, mss is iedereen idd druk aan t klussen Hihi... Vandaag vroeg wakker omdat ok niet meer kan slapen, ik sliep al vroeg dus zal daar we door komen, die erge hoofdpijn is weg maar voel toch nog wel n lichte druk op m'n voorhoofd :S vandaag moet ik eerst naar de overblijf en ze vieren daar carnaval dus moeten ook de kids gaan sminken! Daarna nog 2 uurtjes Streetdance en vanavond is die condoleance. Morgen lekker n dagje vrij en zondag eerst demotraining in de ochtend en daarna weer lekker niks waarschijnlijk nog wel ff wat huiswerk maken!!! Fijne dag allemaal dames!!!!
Goedemorgen meiden, Mijn opa is weer iets opgeknapt. Heb me er een beetje bij neergelegd dat hij toch op korte termijn zal overlijden. Aan de ene kant is het misschien wel beter voor hem. Hij heeft Alzheimer en weet al een paar jaar niet meer wie ik ben. Hij kan ook niet meer praten en gedraagt zich als een baby aleen dan de volwassen vorm. Ik ben weer wat rustiger nu en het helpt natuurlijk ook dat mn vriend vanavond weer thuis komt. Bedankt voor al jullie steun. Heb er veel aan dat ik het even van me af kan schrijven.
Wel erg hoor meis!!! Echt vervelend dit soort dingen mja net wat je zegt mss is t voor hem zelf wel beter, maar voor jullie weer n groot verdriet en verlies van iemand waar je zoveel om geeft!!! Wel fijn dat je vriend weer terug komt, ben je niet meer zo alleen in deze moeilijke tijden!!! Heel veel sterkte meis!!!
Goedemorgen meiden! Eindelijk even tijd om wat te schrijven (tikken) Gister druk dagje gehad. 'S avonds een geurparty gegeven. Was een succes Meteen in bed gedoken. En een zwaar nachtje gehad. Mijn ogen zitten nog half dicht. Vriendje lief werd ziek. Buikgriep. Is de hele nacht naar het toilet gerend. Dus ik heb weinig slaap gehad. Vandaag alles maar tandje lager. Mimully, spannend dat je nog geen ongi hebt. Hopen dat die lekker weg blijft Heb alles even vluchtig gelezen. Dus sorry als ik niet reageer. Iedereen een fijne dag. En als ik tijd heb meld ik me wel weer even!
Spannend MiMully! Hopelijk heb je binnenkort dat een positieve test in handen! Arma86, fijn dat je weer meeschrijft. Iemand waarvan je houdt laten gaan, is altijd moeilijk. Hopelijk kun je nog genieten van wat mooie momenten met je opa. Het lijkt me wel lastig als je opa Alzheimer heeft, en niet meer weet wie je bent. Heel veel sterkte hiermee. Ik had gisteren ook een druk dagje. Mijn jongste broer was jarig, en we zijn op verjaardagsvisite geweest. We zijn 's avonds blijven slapen, omdat we toch beide vrij waren. Dan is het wel gezellig om een drankje te doen. Als ik wat gedronken heb, rijd ik namelijk nooit. Ik wil geen risico daarmee lopen.
Mn ventje is eindelijk thuis dus dat wordt kroelen en filmpje kijken vanavond. Ook liet mn collega weten dat ze is bevallen van een dochter fijne avond allemaal
Arma, wat fijn dat je mannetje er weer is. En leuk een dochter voor je collega. Fijne avond/weekend samen! Ik heb op me reserve's gewerkt vandaag. Was rustig vandaag in de winkel. Wel lekker gerommeld. Uit het werk even een boodschap gehaald. Even wat gezonde dingen ook voor vriendje lief. Pizza gegeten, maar vond er geen zak aan! Zit geen smaak aan die dingen. BLEH! Dus daar ben ik voorlopig klaar mee.. Nu even lekker aan een kopje thee en voor de tv mijn programma'tjes kijken. En daarna lekker naar bed. Hoop slaap in te halen. Fijne avond allemaal
@mimully spannend zeg! Zou toch super zijn als het al zo snel raak is! Ik duim voor je. Hier de hele dag al moe. Druk op het werk dus ik ben blij dat ik thuis ben. Zo lekker even in bad en daarna op de bank tv kijken. Sorry als ik niet op alles reageer! Op m telefoon krijg ik niet altijd alles mee. Fijne avond voor jullie vast
Meiden, doen jullie speciale dingen (of laten jullie juist dingen) nu je probeert zwanger te worden? Ik ben zelf alleen begonnen met het slikken van foliumzuur, sinds ik gestopt ben met de pil. Voor d'r rest doe en laat ik eigenlijk niets. Ik drink zelf niet veel alcohol, maar als er een speciale gelegenheid is, dan drink is gewoon een glaasje mee. Immers, je probeert zwanger te worden, maar je bent het nog niet. Daarnaast vind ik fillet americain heerlijk, en geniet ik nog van elk bammetje met fillet erop. Hoe denken jullie hierover?
Ik slik zwanger worden multivitamine en visoliecapsules (ik eet helemaal geen vis nl) ben gestopt met roken, eet iedere dag groente en fruit en ben zo goed als gestopt met drinken alleen heel af en toe als we een hapje gaan eten nog een lekker goed glas wijn(kan ik echt van genieten) en eet heel soms nog carpaccio maar dat is pas 1x geweest. Lust verder niet echt rauwe producten. Ook beweeg ik wat meer. Maar de meeste dingen zijn sowieso wel goed voor je dus niet specifiek omdat ik zwanger wil worden (wel extra motivatie natuurlijk) Weet niet zo goed wat ik nog meer zou kunnen doen.
Jah ik slik ook multivitamine van Davitamon met visolie en shatavari capsules!! Verder sport ik wel genoeg en probeer op m'n eten en drinken te letten. Vandaag had ik eigenlijk ook zo'n zin in filet American mja toch maar niet gedaan ook al ben ik nog niet zwanger t voelt om de een of andere reden toch niet zo goed!! Ook met koffie drinken probeer ik te matigen mja helaas lukt dat nog niet altijd, heb er gewoon behoefte aan Hihi...verder drink elke dag n verse glas sinaasappelsap!! En tja verder doe ik niet zo heel veel hoor maar idd t is niet alleen goed voor t zwanger worden maar ook voor jezelf!!! Nou vandaag weer n lange hectische dag gehad!!! Moest de kinderen op school sminken daarna gauw naar huis spullen pakken en door naar m'n lessen toen weer gauw omkleden en door naar die condoleance. Toen ik aan kwam rijden had ik meteen n naar gevoel in m'n buik!! En toen we eenmaal naar binnen mochten schoten de tranen al meteen in m'n ogen ik heb afscheid van zijn vader genomen en daarna zijn broer en die vriend van me gecondoleerd en sterkte gewenst. Toen ik bij mijn vriend kwam begonnen we beide hard te huilen en elkaar n stevige knuffel gegeven, we hadden elkaar al zolang niet meer gezien, t was echt m'n kleine broertje!!! En zo jong al je beide ouders verliezen en dat je ouders nooit Zullen zien hoe je gaat trouwen en wanneer ze kinderen krijgen echt verschrikkelijk maar jah zo is t leven nu eenmaal...soms zo hard en oneerlijk!! Maar ze zijn echt super sterk en zoals zijn broer zei vandaag tegen mij: we moeten wel sterk blijven!! Zo mooi gezegd!!! Sorry dames maar moest t ff kwijt...ik ben er nog steeds n beetje down van en heb al weer hoofdpijn van al dat gejank gekregen :S ik kruip lekker m'n bedje in en morgen weer lekker n vrij dagje, dus lekker uitslapen Hihi... Slaap lekker dames!!!
Dat klinkt als een heftig dagje Rabia84! Wat verschrikkelijk lijkt me dat, om jong je beide ouders te moeten verliezen. Het is heel logisch dat je zo met je vriend meevoelt, en je zo emotioneel meeleeft. Begrafenissen en crematies zijn nooit leuke gebeurtenissen om naar toe te gaan. Maar op die manier kan men het vaak wel een plekje geven. Wat zijn trouwens shatavari capsules? Ik heb die naam volgens mij wel eens eerder gehoord, maar waarvoor dienen ze?
Ja idd volgende week Kan ik alvast wennen @Rabia sterkte meis. Gooi het er maar uit hoor lucht lekker op