Jep, net gezien. Mooi! Allemaal flashbacks <3 alleen het letterlijk openscheuren van het buikvlies vond ik wat luguber. Gelukkig heb ik daar niets van gevoeld destijds.
Nou, twee uur in het ziekenhuis gezeten. Bloed prikken en andere dingen geregeld. Helaas geen goed nieuws dus maandag meteen een curettage.
Wat rot meis, ook al hield je er al sterk rekening mee. Was het hartje gestopt met kloppen? Op dit moment nog geen tekenen van een op gang zijnde miskraam? Heel veel sterkte meis, ook voor je vriend..
Deze gyn kon helemaal geen embryo meer vinden. Verder nog nergens last van. Kan natuurlijk nog steeds komen.
He hoe kan dat nou dan? Is het dan als het ware al opgenomen door je lichaam? Was er nog wel een vruchtzak te zien dan?
Geen idee. Hij zag idd alleen een vruchtzakje. Ik kan altijd nog bellen of ze maandag nog el een echo maken van te voren. Gewoon om zeker te weten. Maar ik was nu 11 weken, dus dan had het sowieso goed zichtbaar moeten zijn.
Wat blijf ik het verdrietig vinden om dit te horen Mimully. Ik had toch nog een klein beetje stille hoop, dat er toch iets op de echo te zien zou zijn. Heel veel sterkte voor jou, en je vriend.
sterkte mimully en succes met je curretage. Had eerlijk gezegd ook stille hoop dat het positief ging zijn
@mimully ohhh nee meis!!! Had idd nog n beetje hoop voor je meis en jullie zooooo gegunt!!! Heel veel sterkte meis dikke knuff!!!!!
Hey dames, wat is t rustig hier... Hoe gaat t met jullie allemaal?? Hier toch al sinds gister steekjes in m'n onderbuik...en vandaag al de hele dag t zelfde gevoel :S mja ga maar nergens vanuit!!! Moet nog n weekje wachten denk ik!!! Nou dames fijn wkend allemaal
rabia mijn duimen draaien voor jou hoor! donderdag mag ik terug voor een fm maar mijn gyn is in conge en er komt een assistent. Hopelijk doen ze terug inseminatie. vandaag gehoord dat mijn collega zwanger is, heel blij voor haar maar toch een steekje en even de gedachte die door mijn hoofd spookte van wat als het niet lukt van ons
@xeniatje dankje meis!!! Hoop voor je dat ze dat idd ook gaan doen!! Blijft idd toh n beetje "pijnlijk" als je zulke dingen hoort enzo!! Ik hoor steeds meer mensen die al weer voor de 2e keer zwanger raken en dan denk zal t überhaupt nog wel voor ons weggelegd zijn?? Je gunt t iedereen maar blijft toch wel moeilijk hoor vind ik!!! Hopelijk is t voor ons hier allemaal ook gauw raak