Grote Kinderwens en er dit jaar voor gaan. Wie nog meer?

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Sfeertje83, Feb 3, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    Jan 23, 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    Goeiemorgen. Wie zin heeft om me toe te voegen op fb is xenia derieuw. Vind dit wel.leuk :) zal.strx nog effe reageren
     
  2. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Wij zijn al vriendjes!
     
  3. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Hoe was je echo mimully?
     
  4. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Hoi. Echo was weer goed gelukkig. Weer precies op de termijn qua grootte. Verder ook meteen naar het lab geweest voor prenatale screening bloedafname en alvast voor de combi test. Vrijdag 11/4 moeten we in Drachten zijn voor de nekplooimeting. Dan ben ik 12+1. Zijn verder bijna 1,5 uur in het zkh geweest, dus de foto (als jullie er nog zin in hebben hoor) van Casper het spookje komt morgen.
     
  5. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    Jan 25, 2013
    2,146
    1
    36
    Overijssel
    @mimully ik wil je kleine sprookje wel zien hoor!!! Haha...fijn dat alles goed is!!!

    Hier vrij weinig te melden!! Had de kliniek gemaild ivm mijn eipijn!!!
    Maar ze kunnen hier vrij weinig aan doen!! Ze zeiden alleen neem n paracetamol!! Nou dat helpt bij mij niet eens :S
    Mag morgen vroeg op de kleine van m'n vriendin passen, ze komen al wel om 07.00 's ochtends mja moet wat voor je vrienden over hebben toch :p kan ik alvast oefenen :p hihi
     
  6. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    @Rabia, je bent ook zo leuk met kinderen. Tenminste, als ik afga op je fb.

    Hier de foto van "Casper".
    Was gister al druk aan het draaien en boksen.
     
  7. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Wauw mooie foto mimully! Wist niet dat ze zulke mooie echo's konden maken in Drachten :) Hoop dat je na de 12 weken toch een beetje kunt gaan genieten. Het zou zo zonde zijn als je de hele zwangerschap bezig zou zijn met dat het mis zou kunnen gaan... Het is zo bijzonder!

    @Rabia; geniet van je oppasdagje meid! Lief dat je dat doet voor je vrienden!

    Hier toch lichtelijk gespannen voor morgen...
     
  8. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Dit is nog niet in Drachten.
    Daar moet ik over twee weken heen voor de nekplooimeting. Moet je dan werken? Misschien zie ik je wel lopen.

    Heb je morgen weer een groeiecho in het UMCG?
     
  9. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    Jan 23, 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    oooh wat een mooie foto mimully, ge ziet er toch wel allemaal positief uit he nu. hopelijk kun je vlug beginnen genieten.
    ja baukje kan wel begrijpen dat je licht gespannen bent, ik duim alvast voor je dat alles tip top in orde is.
    rabia veel plezier met de oppas :)

    Hier eindelijk afspraak met de gyn. vrijdag om 18 uur. Het is zo laat omdat het zeker een half uur zal duren voor alle nodige info te krijgen. Ondertussen ook vragen als ik zou zwanger zijn als ze hier in België ook een inzamelpunt ofzo hebben voor de urine. <Zoals bij jullie moeders voor moeders
     
  10. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    Oct 10, 2011
    1,659
    422
    83
    @Mimully; wat een mooie foto van Casper het spookje:D. Je kan al echt zien dat het een klein mensje is he! Ik zou ook echt gaan proberen te genieten nu.

    @Baukje; als ik je verhaal zo lees, dan denk ik niet dat ik al voorweeën gehad heb;). Het klinkt niet al te fijn, dus laat ze maar lekker wegblijven totdat het echt werk begint:p.

    En mannen he, haha. We hebben hier gisteren ook nog maar even gerepeteerd, wat hij nu moet doen als het echt begonnen is. Ik merk toch dat hij het heel spannend vindt. Ik ben heel benieuwd hoe hij reageert, als het echt zo ver is.

    @Rabia; nog een kleine 2 weekjes zie ik, voordat je weer naar het ziekenhuis mag. Wat lief dat je aan het oppassen bent. En het is inderdaad een hele goede oefening, voor als je straks zelf een kleintje heb. En heel speciaal, dat je vriendin je al vertrouwt met haar kleine hummeltje.
     
  11. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Zit al bijna 3 weken thuis mimully, dus nee, je zult me niet tegen het lijf lopen ;) mag niet meer werken ivm de groeiachterstand. Dus voor zover dat kan, beentjes omhoog en rustig aan. Hebben morgen idd weer een groeiecho. We hebben dezelfde professor weer, dus ben benieuwd wat er morgen verder besproken gaat worden.

    @Fien; voorweeen zijn nog maar een peulenschil Fien ;) maar het komt goed schatje :p
     
  12. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    Oct 10, 2011
    1,659
    422
    83
    @Baukje; hoe is je echo vandaag gegaan meis?
     
  13. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    Jan 23, 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    en baukje hoe was het?
    fien nog altijd geen beweging? :)
    straks mijn draadjes gaan uithalen
     
  14. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Echo was op zich goed. Hij is weer gegroeid, maar nog steeds te klein. Maar dat zal hij ook wel niet meer inhalen tijdens de zwangerschap. Hij is nu 970 gram ongeveer. Volgende week de eerste zwangerschapscontrole op de poli en de week daarop weer een groei echo.
     
  15. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    Oct 10, 2011
    1,659
    422
    83
    @Baukje; wat fijn dat de echo goed was. Kleine baby's worden ook groot, moet je maar denken. Zo lang hij het goed doet, en lekker tot week 40 blijft zitten, zal hij wellicht toch wel in gewicht verdubbelen? Wat voorspellen ze in het ziekenhuis hierover? Het zal wel een fijn idee zijn, dat je zo goed in de gaten gehouden wordt nu.

    @xeniatje; hier nog geen activiteit hoor, haha. De kleine man zit schijnbaar nog erg goed, en heeft er nog geen zin in om eruit te komen:D.
     
  16. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Het is maar net hoelang hij het goed blijft houden in mijn buik. Er is weerstand te zien in mijn placenta, dus die zal sneller verouderen. Zolang het vruchtwater ok blijft en hij blijft groeien mag hij blijven zitten. Zodra hij aangeeft dat het genoeg zullen ze hem halen. Zelf zal ik blij zijn als ik de 37 weken haal. Vanuit het ziekenhuis zeggen ze er verder niets over, omdat het niet te voorspellen is. Ze blijven het volgen.

    Vandaag een 3d/4d echo gehad. Zo mooi om te zien. Hij lijkt sprekend op z'n broertje, heeft nu al haartjes en net als z'n vader lange tenen. Haha! Zal zometeen ff een foto plaatsen.
     
  17. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Uploaden lukt helaas niet, check fb :) de foto's zijn te groot :(
     
  18. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    Oct 10, 2011
    1,659
    422
    83
    Wat een mooie 3D foto Baukje! Wat een heerlijk koppie heeft hij al! Echt een schatje om te zien.

    Hopelijk blijft hij gewoon goed doorgroeien, en kan hij tot 37 weken nog blijven zitten. Mocht hij eerder gehaald moeten worden, mag je dan wel bevallen in een ziekenhuis naar keuze? Of moet dit in een gespecialiseerd ziekenhuis gebeuren?
     
  19. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Zijn nu onder behandeling in het Universitair Medisch Centrum Groningen. Als hij te vroeg moet komen, zal hij hier ook geboren worden omdat ze hier een goede neonatologie hebben. We hebben wel aangegeven dat zodra er een moment zou komen dat hij in Drachten geboren mag worden, wij heel graag terug willen. Dat is vooral voor mij veel meer 'thuis', aangezien ik ook in dit ziekenhuis werk. Maar goed, we nemen natuurlijk geen risico. De zorg in het UMCG veel gespecialiseerder.
     
  20. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    Jan 23, 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    Oooh baukje zon mooie fotos op fb. Al echt een kereltje he. Ik hoop voor je mee dat hij blijft zitten tot aan 37 weken
     

Share This Page