Grote Kinderwens en er dit jaar voor gaan. Wie nog meer?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sfeertje83, 3 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    Hoe gaat het met iedereen, het is hier wat rustig...

    Afgelopen woensdag naar de gynaecoloog geweest voor een zwangerschapscontrole. Ze heeft ook de doorstroming van de navelstreng weer gemeten. Deze was normaal dit keer, wat schijnt te kunnen op dit moment. Het zal uiteindelijk blijven verslechteren gaf ze aan. Ze maken zich toch wel grote zorgen omdat hij zo ontzettend klein is. Wat ze aangeeft is dat hij buiten de baarmoeder op dit termijn al hele goede overlevingskansen heeft en dat we moeten kijken wat we doen. Afwachten met het risico dat we te laat zijn, of hem eerder halen.

    Sinds donderdag zit ik in de thuismonitoring, wat inhoudt dat er 3x per week iemand langskomt vanuit het ziekenhuis om een CTG te maken. Daarnaast nog 1x per week naar het UMCG voor het meten van de doorstromingen. As. donderdag hebben we eerst weer een groeiecho. Daarna hebben ze een bespreking met het team van gynaecologen en kinderartsen waarin ze onze situatie zullen bespreken. Aan de hand van dit overleg krijgen we die middag te horen wat hun ideeen zijn hoe we verder moeten met deze situatie.

    Wat positief is dat de CTG's tot dusver heel mooi zijn, dus hij heeft het gelukkig nog wel naar zijn zin. Hopelijk is hij donderdag ook nog gegroeid, dat zijn dan al 2 positieve dingen. Het blijft allemaal heel spannnend...
     
  2. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Spannend baukje. Is ook weer lastig om te beslissen natuurlijk. Het liefst wil je zo lang mogelijk wachten, maar té lang wachten moet ook niet.
     
  3. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    @Baukje; wat een dubbel nieuws eigenlijk. Het is fijn om te horen dat de doorstroming van de navelstreng goed is op dit moment. Dat betekent (als ik het goed heb) dat hij dan toch voldoende voedingsstoffen van jou binnen krijgt, en nog eventjes veilig in je buik kan blijven groeien. Maar het feit dat hij klein is, en je gynaecoloog verwacht dat het slechter zal gaan, is toch ook een teken dat hij ook niet te lang in je buik kan blijven zitten.

    Wat dan weer positief is, dat hij gelukkig goede overlevingskansen buiten je baarmoeder heeft. En je zal dan natuurlijk in Groningen bevallen, waar een team van specialisten klaar staat om de beste zorg te geven voor je kleintje.

    Hopelijk blijft hij nog even doorgroeien, en hoeft hij niet meteen gehaald te worden. Hoe meer hij nog groeit, hoe beter het is natuurlijk.

    Hier heb ik eigenlijk niet zoveel te melden. Ik sta (lig, of zit:D) in wachtmodus hier. Ik ben gisteren weer goedgekeurd door de VK. Er zijn geen bijzonderheden, en de kleine kan en mag gewoon komen. Mocht hij er toch nog voor kiezen om een weekje te blijven zitten, dan mag ik er voor kiezen om al gestript te worden. Hiermee is er een kans dat de bevalling in gang wordt gezet. Het hoeft niet, maar het kan wel.

    Hoe blij ik ook ben met m'n dikke buik, kijk ik er ook naar uit om even niet meer zwanger te zijn. De laatste loodjes wegen toch wel zwaar.

    Vandaag moest ik wel even lachen. Onze supermarkt is op 5 min lopen van ons huis. Er liep een klein jongetje achter me, en die zie tegen z'n moeder; "Mama, die mevrouw heeft wel een hele dikke buik". Z'n moeder vertelde dat daar een baby in zat. Maar dat geloofde hij toch niet hoor. Hihi, moest toch wel eventjes lachten. Kinderen kunnen zo eerlijk zijn he.:p
     
  4. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Wat fijn dat het nu voor jou ook gaat beginnen Teb! Super nieuws! Ik kan me voorstellen dat je het spannend vindt. Maar met een beetje hulp, gaat wellicht 2014 ook jullie jaar worden!
     
  5. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Dit zal waarschijnlijk m'n laatste buikfoto worden. Ik zal m'n toeter straks toch wel een beetje gaan missen. Vandaag met 39+3 weken!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    Zó, wat een prachtige buik fien! Geniet nog even van het gewoel en getrappel!
     
  7. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Zo fien, dat is een flinke buik!
     
  8. xeniatje

    xeniatje Bekend lid

    23 jan 2013
    996
    0
    0
    verpleegkundige
    klerken
    mooie buik fien! nu nog de laatste loodjes, ze zullen vlug voorbij zijn. Ik heb me laten vertellen sat strippen effectief zijn werk doet maar wel pijn doet.
    baukje hopelijk weet je vlug meer zo de hele tijd in 'niet weten wat' moet ook lastig zijn, je zal zeker blij zijn als je jou boeleke in je handen zal hebben.
    tebbie mijn duimen draaien hard voor jou
    Hier vrijdag naar de nieuwe gyn geweest, amai wat een verademing. ze legde alles supergoed uit. en we mochten kiezen ofwel starten met ivf ofwel een keer of 3 nog proberen met menopur en inseminatie. Nu ook teweten gekomen dat je inseminatie zoveel keer mag doen als je wilt, het is de menopur die maar 6 keer word terugbetaald. Nu alles in orde aan het brengen voor de menopur (allerlei papieren). dus binnen een week of 4 kunnen we hiermee starten. Nu deze ronde lekker zelf nog eens proberen. zie het wel zitten. en als het met de menopur nog niet lukt moeten we dan over na ivf. vrijdag was btw mijn eerste dag van de cyclus
     
  9. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Dank jullie wel dames! Het is inderdaad een grote toeter, haha. Maar heb zo'n gevoel dat ik m'n buik uiteindelijk toch wel ga missen.

    @xeniatje; wat fijn dat de gynaecoloog alles goed heeft kunnen uitleggen. Dan weet je ook veel beter waar je aan toe bent. Hopelijk hoef je niet op IVF over te gaan, en slaat de menopur gewoon aan En het zou natuurlijk zomaar goed kunnen, dat je zonder hulp op de natuurlijk manier zwanger raakt. Een fijn vooruitzicht meis.

    @rabia; succes vandaag meis! Laat je ons even weten hoe het gegaan is?
     
  10. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    Succes vandaag rabia!

    @xeniatje; fijn dat je nu een gyn hebt waar je je goed bij voelt! Is zo belangrijk! Hopelijk slaat de menopur aan en heb je snel een positieve test in je handen!
     
  11. tebbie27

    tebbie27 Actief lid

    14 jan 2013
    409
    0
    16
    Succes vandaag rabia! Hopelijk kunnen jullie ook snel starten!
     
  12. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Dankjewel dames!!! Ik hou jullie op de hoogte 😉

    @fien prachtig buikje hoor!!! Nog ff afwachten...spannend hoor de laatste lootjes!!!
     
  13. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Dames, weet iemand hoe het met Arma gaat? Ik zag namelijk dat ze niet meer actief is, en volgens mij zichzelf heeft afgemeld op dit forum. Heeft iemand nog contact met haar?
     
  14. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    Ach jeetje, ik zie het idd! Dacht van de week nog aan haar.. Want hoever is ze nu? Hopelijk gaat het goed met haar! Jammer dat ze niet een soort van afscheid heeft genomen...
     
  15. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Ze liep volgens mij 10 dagen achter op me. Wellicht dat ze al bevallen is, of dat ze nog eventjes moet. Maar ik krijg er geen fijn gevoel bij, dat ze zich heeft afgemeld. Ik hoop dat alles in orde met de kleine is. Volgens mij was een van haar laatste berichten, dat ze krampen had tijdens haar laatste werkdag. Maar volgens mij was alles daarna weer oke.
     
  16. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Hmm, ik heb haar niet op fb ofzo dus ik zou het niet weten. Wel raar.
     
  17. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    We zijn net terug van t ziekenhuis en was niks ernstigs ofzo te vinden.
    Hormonen was goed prostaat ook en morgen nog n echo maken van de scrotum!! En dan volgende week dinsdag uitslag daarvan maar de dokter verwacht geen rare dingen ofzo en zei al dat we maar rekening moesten houden met dat ze mesa/pesa of tese gaan doen!!
    Dus jah afwachten nog...moest van hem al gelijk weer n afspraak maken bij de kliniek zodat zij ons weer verder helpen!! Hopelijk kunnen we er deze maand nog terecht!!
    Maar ik heb net wel gelachen zeg m'n man werd onderzocht en hoorde wat de dokter allemaal deed, en moest dua aan de prostaat gaan voelen en hij moest vooroverbuigen enzo...man ik lach helemaal dubbel!!! Hahah...en na die tijd ook lagen we samen helemaal dubbel van t lachen, zegt hij jij gaat morgen niet mee hoor!!! Hahahaha.....
    Dus ff morgen de echo afwachten en n afspraak maken, hopelijk gaan ze nu echt gauw wat doen!!!
     
  18. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    :D, ja, die prostaatonderzoeken zijn erg leuk! Hebben mannen ook eens wat! Wat houdt tese precies in? Ik zie het hier wel vaker voorbij komen.
     
  19. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Hahah jah echt he...vind t ook niks als hij die operatie zou krijgen maar neem aan dat je dan onder narcose bent of plaatselijk verdoving misschien??? Weet ik ook allemaal niet hoor...maar weet alleen dat ze dan via punctie/operatie uit de bijbal/teelbal op zoek gaan naar zaadcellen en die slaan ze op (invriezen) en zullen ze via icsi wel bevruchten en in mij plaatsen!!!
    Maar denk wel dat dit mogelijk onze enige kans is om überhaupt zwanger te raken!!!
     
  20. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Haha, dan hebben jullie in elk geval allebei "last" ervan.
     

Deel Deze Pagina