@marlousanne Ik durf geen uitspraak te doen. Op foto 1 denk ik een meisje, maar op foto 2 neig ik naar een jongen.
Hoi dames, Deze foto is van een vriendin van me die hier ruim 16 weken is. Er staat bij dat het een jongetje is. Vriendin en ik weten niet vanuit welke ' hoek' deze echo foto genomen en waar we nu dus eigenlijk naar kijken. Weten jullie het wel? En dat is ook echt een piemeltje wat we zien?
Overduidelijk een jongen! Wel super ingezoomd! Links liggen de billen en kijk je tussen de benen. Je ziet in het midden overduidelijk een scrotum en penis. Boven en onder ligt een been.
@Bonkie, Dank je wel! maar dus wat er boven uitsteekt is niet het geslachtsdeel, maar zit dus ergens in het midden? sorry hahaha maar ik snap echt niks van deze foto
Vinden jullie onze echo duidelijk? Ben helemaal hyper na de pretecho en heb zo'n zin om jurkjes te shoppen haha de echoscopiste wist het heeeeel zeker zei ze, super duidelijk volgens haar. Toch blijf ik dan een beetje onzeker he
Ohw... zo... dank je wel. vond het al raar hahaha. Dank je! maar iedereen zegt dus jongen.. oke, dan zal het wel zo zijn
Nee dat is denk ik de navelstreng Moet wel zeggen dat er heel erg is ingezoomd op de foto, waardoor je er weinig van kan maken. Dat hadden wij bij ons meid ook dus je moet even anders kijken dan normaal.
Ja, ik snap dus eigenlijk helemaal niks van deze foto. Door jullie uitleg is het nu wel wat duidelijker! Moet alleen wel eerlijk zeggen dat ik er een meisje in zie...... Ach ja.... binnenkort 20 weken echo dus dan hopelijk eindelijk een bevestiging. Zal ook wel een beetje wishfull thinking van onze kant zijn.....
Butterfly in feite bestaat de hele foto uit piemel Het is onmogelijk dat dit een meisje wordt, het is namelijk een foto van een piemel!
Dat bedoel ik Ik snap niet dat je (butterfly) hier een meisje uit haalt. Het is eigenlijk onmogelijk dat dit nog een meisje wordt. Overduidelijker kan gewoon niet, haha.
Dank je glimworm, alleen nu de pech dat het plaatje om geen van mijn pc's en telefoon te zien is hahahaha dus zie ik het eigenlijk nog steeds niet.
ik ben geen expert in pottyshots dus aan mij heb je niet zoveel, maar bij de eerste foto gok ik een jongen, maar bij de 2e denk ik weer en meisje