cowgirl, ja klopt van de dubbel maar ik heb gebeld en banen is vanavond buiten omdat er ook les is en dat is binnen.... Weet je, ik ga gewoon tussen de recreanten door zwemmen haha, tis ladies night vanavond dus dan is het nooit zo onstuimig.
@deelight maar de sportboulevard is toch dicht vanavond? volgens hun site zijn ze maar tot 16u open ofzo? Of ben ik nou scheel?
nog héél even geduld.. Als de zomervakantie voorbij (die 6 weken) dan kun je in de meeste baden vast weer terecht s avonds. In Zwijndrecht in elk geval op diverse avonden.
huh, dat kon ik dus weer nergens vinden.....:x fijn dat je gebeld hebt.... Was net zo blij... en ben ook al ongesteld dus irritatie alom.... -> erg he voel me echt een zeur)
nou, jij bedankt, anders was ik vanavond voor niks dat hele eind naar de sportboulevard gaan fietsen (hihi is ook lichaamsbeweging natuurlijk, nu ga ik op de bank hangen met een zak stroopwafels)
cowgirl haha nou ik ga minimaal 1 uur wandelen dalijk... en zondag overdag ga ik meestal ook banen doen... tussen 12 en 13 is het wel zondag!
Dat hebben ze weer handig verzonnen daar bij de sportboulevard. Ik vind het echt een aanfluiting. Er is zo veel geld in gaan zitten maar je hebt er nog niks aan.
Haha sniffy dat je daar nog aan denkt! Ja heb een superleuke (denk ik) taart besteld bij datverdienteentaartje. Sprak me toch het meest aan. Ben benieuwd hoe die word!! Over de sportboulevard, ja ik vind met name het parkeertarief schofterig. Zeker voor ziekenhuisbezoekers... je zou vaak naar de poli moeten of ziek zijn of een familielid er lang hebben liggen! Kost je een fortuin!! Verder vind ik het zwembad recreatief niet veel voor grotere kinderen, er is niet eens een glijbaan! Voor de kleintjes daarentegen is het wel super.
Ik denk overal aan Maar het is idd niks voor grotere kinderen. Ik ga met Fenna altijd zwemmen op donderdagochtend. Dan is het idd leuk.
huh? hier kan je toch gewoon elke avond banenzwemmen... van 19-20 uur, en dat is gewoon binnen. Openingstijden zomer En hier op dinsdag en donderdagavond in warm water: Sportfondsen Nederland | Zwijndrecht - De Hoge Devel > Tijden & Prijzen Doelgroepen > Zwemmen in Warm Water En hier maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag Zwembad Blokweer - Openingstijden
@sniffy ja dat parkeertarief is schandalig zeker voor ziekenhuis bezoekers! Mijn zoontje had 3 dagen in het zkh gelegen en we waren 40 euro lichter zo'n beetje aan parkeergeld (natuurlijk hadden we een slim carpoolsysteem kunnen bedenken, maar stond ons hoofd niet helemaal naar)
Ik heb daar gelegen 3 jaar geleden maar toen was het nog 1 euro s avonds en in het weekend 1 euro En in maart heb ik daar ook gelegen en me vriend was ook gemiddeld 10 euro per dag lichter echt schandalig Toen ze daar bezig waren met het oude zh en de parkeerplaats was er op een gegeven moment geen plek voor de deur meer voor de spoedeisende hulp maar goed was net betaald parkeren ervoor me vriend helemaal niet opgelet want in werd met spoed opgenomen kreeg ie een bekeuring toen hij 20 min later zijn auto ergens anders wilde zetten maar hij heeft gebeld en het uitgelegd en ze scholden de beukering gelukkig kwijt ! En het zwemmen is ook niet super goedkoop meer dus je ben zo op een zondagmiddag zwemmen 4 a 5 euro lichter ! Vnd het ook schandalig zeker ook voor mensen die er sporten en mensen die in het zh liggen hun partners ! Op een gegeven moment zette ik de auto gewoon voor bij het rotonde naar sterrenburg op bij die flat is mss 100 meter verder lopen
dubbel heb ik voor gebeld, is echt buiten. Zwemmen in warm water is heerlijk als je geblesseerd bent oid, niet als je wil "sporten" blokweer is beperkt geopend zie hier: Zwembad Blokweer - Nieuws
Dat warm water bad in Zwijndrecht is veel te klein om baantjes in te trekken. 5 slagen en je stoot je hoofd... Ik lees hier 1 van mijn grootste irritatiepunten dus haak even in haha. Het parkeren bij het asz is echt belachelijk! Mijn 2 nichtjes hebben daar 6 weken gelegen en de ouders moesten daar voor bijna iedere voeding naar toe. Per week waren ze dan ook minimaal 100 euro kwijt! Nu ga ik over 2 weken weer een paar nachten doorbrengen in het ziekenhuis en je weet nu al dat het je een hoop geld gaat kosten. Nu gaat het me niet op het geld hoor, dat kan ik wel missen, maar het is echt een principe ding geworden! Als ik ga zwemmen met mijn dochter ben ik 6 euro kwijt en dan nog 4 euro parkeren! Dat is toch geen verhouding meer? Overigens vind ik het zwembad voor kleine kinderen ook niet alles. Er is geen milimeter in dat bad waar geen water spuit. En dat vind mijn dochter heel eng. Wij liggen dus altijd in het diepe bad maar eigenlijk is dat niet zo leuk voor een twee jarige. Sooooo ik ben mijn Dordtsche frustraties ook weer kwijt haha