apart gevoel daar beneden

Discussion in 'Zwangerschap' started by Ellen291982, May 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ik heb sinds eergister een apart gevoel als ik naar de wc ga. Net of er een druk zit daar beneden. Bij mijn vagina alleen. Is dit de baby die ik voel drukken? Of is het wat anders? Het viel me opeens op en ik dacht misschien is het wel de baby omdat er veel druk zit overal nu ze zo groot is
     
  2. sanneke1982

    sanneke1982 Actief lid

    Nov 6, 2008
    217
    0
    16
    ik weet het niet... het zou het kleintje wel kunnen zijn die wat drukt, niet?
    ik heb de laatste daagjes zo kriebels beneden kortbij schaambot.. denk dat baby wat aan het indalen is of daar met de handjes zit te boxen.. kan dat?
     
  3. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    2,208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    Het kan van alles zijn, je blaas word natuurlijk ook flink ingedrukt door je beebje!
    Als ze met haar handjes of voetjes beneden zit en ze strekt zich nog enigzins uit kun je dat wel voelen.
    Tja op het laatst voel je alles nog veel meer natuurlijk omdat ze idd dan al groot is!
    Als je het niet vertrouwd moet je je verloskundige of gyn even bellen. Misschieen heb je wel een blaasontsteking want die voelen tijdens een zwangerschap ook heel anders aan (ik voelde deze ook niet met 39 weken zwangerschap hoor...)
     
  4. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    het is niet dat ik het niet vertrouw. Ik ben meerdere keren getest op blaasontsteking want toen voelde ik echt wat bij mijn blaas.Was gelukkig niks aan de hand. Ik vraag het anders maandag wel even aan de vk. Het is gewoon allemaal zo nieuw dat je niet weet wat er allemaal gebeurd daarbinnen. Maar heb er geen slecht gevoel over. Voel dat het allemaal wel goed zit.
     
  5. nense

    nense Fanatiek lid

    Apr 14, 2008
    1,358
    0
    36
    Female
    Gelderland
    Je baby heeft niet meer zoveel ruimte om te bewegen en het zou kunnen dat ze nu zo ligt dat ze meer op je blaas drukt of dat ze al aan het indalen is.
    Ze wordt ook zwaarder en dat gewicht drukt ook op je blaas en bekkenbodemspieren.

    Die kriebels bij je schaambot herken ik wel bij mij de afgelopen dagen en ik denk dat mijn baby aan het indalen is.
     
  6. missy32

    missy32 Lid

    Feb 13, 2009
    42
    0
    0
    Ik denk dat je wat last heb van je bekkenbodem.Het klinkt erg bekend.Ik had het heel erg op mijn werk,moet veel bukken en dan komt er druk op je bekkenbodem te staan.Als ik dan op stond voelde het ook niet erg prettig.Als je naar de wc gaat,komt er natuurlijk ook druk op de onderkant.Denk dus niet dat het je beeb is,maar dat je bekkenbodem spieren wat verslapt zijn.Gelukkig hoef je niet zo lang meer!
     
  7. R1lana

    R1lana Fanatiek lid

    Mar 24, 2009
    4,465
    0
    0
    Huisvrouw
    Venhuizen
    kan idd van alles zijn ik denk dat de kleine aan het indalen is
    dan voel je je ook altijd "beurs" van onderen.
     

Share This Page