ja klopt, zijn ze ook bij de lentefeesten geweest?? het was echt megadruk en ik ben nog vroeg in de ochtend geweest.
Ik kan me voorstellen dat je baalt als een stekker!! Ik vind het ook fijn om er even uit te gaan om een boodschapje te doen. Bij ons was de AH ook open.. DRUK!!! Alsof alles werd weggeven Ik denk dat er meer mensen waren die dachten: Dat ene dingetje nog even halen of we gaan TOCH barbecuen
Dat kan ik geloven,vooral met dit prachtige weer. Is het morgen ook nog braderie trouwens? Wij zijn er vandaag niet aan toe gekomen om te gaan,helaas..
ik dacht altijd van wel, dat het 3 dagen was, maar vanmiddag op een verjaardag hoorde ik dat er op vrijdag en zaterdag niet meer zoveel te doen is. Dus nu weet ik het eigenlijk niet meer. Ik moet morgen zelf werken, anders had ik je nog wel even een berichtje kunnen sturen, maar om 7 uur als ik wegrij kan ik dat nog niet zien denk.
Ik ben naar Jumbo in Maastricht geweest vanmiddag en daar was er geen volk. Zalig boodschappen doen op die manier!
Hmmm..dan ga ik maar eens op Google speuren en anders rijden we gewoon ff die kant op. Het is maar een paar minuutjes natuurlijk.. In ieder geval bedankt en werk ze!
Nee, ik vroeg het aan mijn man en die had er nog nooit van gehoord, terwijl hij daar is opgegroeid... Morgen gaan we er heen, dus dan zal ik wel even vragen of ze zijn geweest
Ik dacht echt dat ik zeker wist dat alle winkels hier dicht waren gister, stond ook bij de meeste groot aangeplakt. Nu bleek achteraf dat sommige winkels tot 1u open zijn geweest. Toen wij daar achterkwamen was het natuurlijk al lang 1u geweest en hadden we nog geen koffie!