Pff kat is vanaf 10 uur al heen en weer aan het lopen , om te zien waar hij zich kan verstoppen, eerst ging die onder de tafel en nu onder ons bed. Echt heel sneu Laat ze nou maar ophouden jeetje word er gek van!!
Ja he ik heb er nu ook echt genoeg van. We zijn bijna een uur verder en ik hoor nog steeds van die harde knallen. Iemand in de buurt was trouwens zo leuk om een zo'n duizendklapper door de straat te leggen. Arme dieren
Hier ook nog steeds volop herry, ben er nu wel klaar mee Nu heel den haag SLAPEN!! Ik wil ook slapen, aangezien ik echt geen uitslaper heb, en de laatste week al drama is met slapen, loop ik er bij als een zombie
Zelf vind ik vuurwerk echt eng. Zal nooit wat afsteken, zelfs sterretjes vind ik eng. Mijn zoontje van 8 maanden keek met elke klap naar buiten vanmiddag en moest dan lachen. Normaal komt hij heel slecht in slaap s avonds, maar nu heeft hij dus gewoon OVERAL doorheen geslapen. Ik woon 3 hoog en om mij heen zijn 3 woonwijken, dus aan alle kanten knallen. Maar meneer gaf er niets om! Mijn kat lag gewoon op mn schoot en vond het ook wel prima. Vuurwerk prima, zolang ik veilig binnen ben hahaha..
Wij hebben wel wat gedaan maar echt vuurwerk was het niet. Het waren kleine piramides moest je aan touwtje trekken toen kwam er een knalletje en een hoop confetti uit haha We hadden kleine sterretjes, grote sterretjes en spuit sterretjes ofzo. We zijn tot 00.50 buiten geweest, daarna nog wat gegeten om half 2 lagen we op bed hihi Ze zijn hier wel de hele nacht bezig geweest met de school die in vlammen op ging gister!