Gebruik tegenwoordig de vloerreiniger van de sorbo (de groene) sindsdien geen last meer. Mn buurvrouw zweert ook bij azijn(boven de vloerreiniger van de jemako), maar vind ikzelf teveel stinken. Die zogenaamde dure laminaatreinigers zijn echt troep.
Hier ook met een sopje van schoonmaakazijn en warm water. Microvezel dweil en dan uitwringen tot al het water er uit is. We hebben donkerbruin glanzend laminaat met zo'n groef....je ziet er echt alles op. Pluisjes, kruimels, vette handen en zweetvoeten.... Ik zeg juist altijd tegen iedereen, laat aub je schoenen aan...liever zo dan al die zweetafdrukken....wat baal ik van dit soort laminaat...was ook niet onze keus dus volgende keer een lichtere vloer en mat... Van jemako heb ik ook gehoord, duur maar de moeite waard.
men neme een trekker( normaal voor badkamer) met zo een lange steel. een microvezel dweil zo,n grote van de zeeman of wibra. gewoon een sopje met beetje alles reiniger. je slaat de dweil om de trekker. en dweilt niet te nat met de nerven mee,goed drukken ik had ook alle tips en trucks geprobeerd dagen dagen dagen lang maar dit werkt echt het aller aller beste.
Waar ik erg benieuwd naar ben is of het inderdaad kan met laminaat van een tientje. Wie weet dit? ?? Hier ook drama met de vloer. Na drogen helpt Nog het beste maar dan ben ik wel echt lang bezig. Al gekeken voor een nieuwe vloer maar dat is wel erg duur Hoe lang ben je bezig met een stoom reiniger? Is het sneller, minder of even snel al dweilen?