Justin is nooit een grote middagslaper geweest. Sinds een maand slaapt hij hooguit een uurtje nog. En de laatste dagen zelfs vrijwel? niet.. Vandaag zei hij na een kwartiertje al 'mama ik ben wakker'. Nu heb ik hem er uit gehaald maar omg.. hij was na 4en niet meer te genieten. Wat zal ik nu doen? Hem later naar bed doen (misschien rond 2en?) of evengoed rond 1 a half 2 en dan met een boekje ofzo zodat hij iig rust. Maar hoe maak ik hem dan duidelijk dat ik echt wil dat hij zeker 3 kwartier rust? Stom hè, ben zelf werkzaam op het kdv, maar over je eigen kids...
danisha slaapt ook al een dikke maand niet meer overdag.. het ging altijd met zo'n gedoe en vaak sliep ze dan nauwelijks dat ik haar gewoon rond half 7 in bed heb
Hier ook meestal geen slaapje meer hoor sinds kort. dan savonds maar wat vroeger. Ik vind het ook niet erg hoor, en als ik echt ff rust wil breng ik haar toch gewoon naar bed en dan speelt ze een uurtje in bed. Vind ze ook niet erg.
Emme slaapt ook niet meer 's middags. Ze moet van mij wel verplicht na de middagboterham een uurtje op de bank met wat boekjes of klein speelgoed. Zo pakt ze toch even wat rust. Wonderwel vindt ze dat prima. Bij ons op het KDV doen ze het ook zo dat er na de middagboterham even een uurtje wat rustigs wordt gedaan. Vandaar dat ik me bedacht dat ik dat thuis ook wel kon gaan doen. Pim
Jayson slaapt zo nog een dikke 2 of 2,5 uur in de middag meestal van half 2 tot tussen 4 en 5, en zo slaapt hij maar een half uur of helemaal niet. Ik leg hem gewoon op bed en kijk het even aan, geeft hij na een half uur/uur aan dat hij er uit wil haal ik hem eruit, maar 9 vd 10 x slaapt hij. Maar hij gaat dan ook pas rond half 9 naar bed in de avond tot een uur of 8 in de ochtend. Wij hebben gewoon een slaapkopje. Maar hier verschilt het dus eigenlijk van dag tot dag.
Kyano doet nu sinds een maand of 2 al geen slaapje overdags meer, of hij moet het heel druk gehad hebben op de psz dan stort hij in hahaha.. Ik zou idd eens kijken of je hem miss wat later een uurtje kan laten slapen als je merkt dat hij dat uurtje wel nodig heeft..
Inderdaad iets later proberen, misschien dat hij dan wel wil slapen. Heb je al geprobeert om hem even lekker op de bank te leggen met een dekentje. Even televisie kijken of een boekje lezen?
Misha wil op zich nog wel slapen, maar dan ligt ze 's avonds nog om 22.00 uur wakker. Dus ik laat haar nu wakker en leg haar 's avonds om 18.30 op bed. Op die manier trekt ze een mooie nacht door en redt ze het de volgende dag ook vrijwel zonder problemen. Mocht ze toch een dipje krijgen, dan zet ik haar even met d'r knuffie op de bank met de tv aan. Kan ze ook even tot rust komen en meestal werkt dit prima...Ze is om 18.30 dan ook wel echt moe, dus ze valt dan heeeerlijk in slaap.
Wij bekijken het van dag tot dag. De ene dag heeft hij echt wel een middagslaapje nodig, de andere dag kan hij prima zonder. Als hij gaat slapen, slaapt hij al gauw 2 uur. Dan wordt het 's avonds wel wat later, maar voor half 8 naar bed lukt hier per definitie al niet, vanwege laat eten etc. Dus voor ons is het prima als hij pas om 8 uur naar bed gaat, dan kunnen we allemaal wat rustiger aan doen 's avonds.
hier slaapt noa de ene dag wel de andere dag niet, maar als ze wel slaapt is het zo'n 1,5 a 2 uur. de dagen dat ze niet slaapt wordt ze s'middags wel vervelend maar goed dat is natuurlijk ook maar een fase.