Nog is de moord niet opgelost, en ik voel opeens ook niet meer zo de drang om te gaan kijken in de avond.. ik heb nu RtlLounge uitgevonden Maar dan nog heb ik niet zo heel veel drang.. Jammer, t valt me wat tegen..
Sil is nu dus wel verdachte Dat scheelt alweer een heel stuk.. Maar pas na het weekend.. Dus dan is t maandag met een frisse start met de goede dader op buro..
Ik vind het ook te lang duren. Ik heb het nou al een aantal dagen niet gezien.. Het trekt mij op dit moment niet echt. Ik lees het hier wel ff hoe het ervoor staat met de moordenaar!
Ik vind het met de moord zo lang dradig worden...pffff zal blij zijn als sil eindelijk vast zit, en uit de serie is!
nou idd. hebben jullie weleens op die neusgaten van die gozer gelet lieve hemel daar kande een fiets in parkeren
Ik vind de moord ook langdradig worden. Vind het trouwens wel jammer dat Edwin met Wiet heeft gezoend Ik vind Lucas zo zielig
Die moord mag van mij opgelost worden het duurd en het duurd maar word er helemaal kriegel van ook omdat wij weten dat Sil het heeft gedaan!! Dus elke keer als ik hem zie denk ik zeg het dan man!! Lelijk mannetje trouwens met zijn enorme neus!
Ja wie dat heeft bedacht is gek! Wie laat Edwin nou met Wiet zoenen? Edwin durft niet uit de kast te komen denk ik, dat idee heb ik een beetje En dan gaat ie maar Wiet zoenen? Ik denk als bedankje 8)
TV/Film Spoilers - 3 t/m 14 januari Maandag 3/1 Jack voelt de druk om met een oplossing te komen in de moordzaak en gaat buiten zijn boekje. Laura schakelt een advocaat in. Ninas vriendje zorgt voor onenigheid tussen Ludo en Janine. Toch weet Ludo te verrassen. Dinsdag 4/1 Nina en Noud gaan door een diep dal. Nina vindt dat ze er een tijdje tussenuit moet. Gelukkig is Maximes aanbod om mee te gaan naar Suriname nog geldig. Maxime en Danny worden gestoord tijdens een vrijpartij. Woensdag 5/1 Jack wordt er gek van dat het moordonderzoek op een dood spoor blijkt te zitten. Hij wil een doorbraak forceren. Rik gelooft niet in een goede afloop van de moordzaak. Edwin stelt Wiet heel erg teleur. Donderdag 6/1 Jack neemt een groot risico als hij alle (ex-)verdachten mee terugneemt naar het verleden. Stukje bij beetje komen de betrokkenen erachter hoe de fatale avond verlopen is. De uitkomst brengt een grote schok teweeg. Vrijdag 7/1 Vakantiegangers Nina en Maxime zijn onder de indruk van Suriname. Tot hun verrassing komen ze iemand tegen die op de vlucht is voor de wet. Rikki haalt zich de woede van Rik en Charlie op de hals. Maandag 10/1 Rikki wil niet luisteren naar goede raad. Laura gaat ervan uit dat er voldoende redenen zijn voor een lage straf. Maxime en Nina worden achtervolgd tot in de jungle. Rik eist dat Sil zijn verantwoordelijkheid neemt. Dinsdag 11/1 Bing hoeft niet lang na te denken als de sexy Amber bij hem solliciteert. Nina is onder de indruk van de manier van leven in Suriname. Edwin wordt onzeker als Wiet zich opdringt. Maar dat is niet de enige reden. Woensdag 12/1 Rikki doet een romantische belofte. Sil staat voor een onmogelijke keuze. Het grijpt Lucas enorm aan als Edwin zich bizar gedraagt. Ludo wordt woedend als hij ontdekt dat niet hij, maar Danny voor Amy zorgt. Donderdag 13/1 Bing zit goed in zijn vel op het openingsfeest van de club: alles is klaar, iedereen is er (verkleed en wel) en Amber wil hem. Charlie ontdekt iets over Rik en begrijpt in één klap waarom Rikki zo verdrietig is. Vrijdag 14/1 Lorena krijgt slecht nieuws. Als ze het probeert te ontlopen, raakt ze alleen maar dieper in de problemen. Janine is het niet eens met de goede raad die Ludo aan Lucas geeft. Maxime belt vanuit Suriname met Danny.
Dit is ze juliete van ardennen die amber gaat spelen .. ken haar wel ergens van View attachment 118063