Hebben jullie dat nou ook, dat je (ondanks dat het een soap is) ineens met hele andere ogen naar Charlie kijkt? Ik zag haar gister bij X-factor en ik kon alleen maar denken aan dat vreemdgaan.... haha.
ik vind 5 dagen per week een dosis Lieke/Charlie wel meer dan genoeg, ik ga zeker geen andere programma's die zij presenteert erbij kijken. En eindelijk komt er een eind aan dat langdradige gedraai van Charlie en Danny...pffff Ik zit me nu eigenlijk wel stiekem af te vragen wat de cliffhanger gaat worden voor de zomerstop. iets met Ludo en Maxime?
Toen ze in het zh lag leek het even of ze het helemaal niet erg vond dat ze een mk had, het leek net of ze even lachtte nouja nu kan ze (die vreselijk iritante)Bing mooi verwijten dat ie zijn eigen kind heeft vermoord terwijl ze er zelf eerst ook vanaf wou.
Voorplopig niet Toen ik op de set was stonden de verhuisdozen die ze gister aan het inpakken waren in de kamer. Het duurt dus niet heel lang meer voordat ik op tv kom.. weet niet precies de datum helaas.
Voorlopig niet haha.. Ik denk elke keer wanneer zou ik je zien?? He maar hoe ziet het daar uit?? Echt een huis of allemaal kleine stukjes kamer... Want bij rick & charlie hebben ze ook geen boven geloof ik he.
Ja ik weet het ook niet precies haha. Ik weet wel met wie de scenes waren. 1 scene met nina, nout en rik 1 scene met laura en danny aan een tafeltje 1 scene met jack en lorena aan de bar 1 scene met mij en rik alleen ( ik zit aan de bar, rik wordt gebeld door charlie) 1 scene met lucas en nina geloof ik aan de bar en nog eentje maar die weet ik niet meer... Ik draag dus een grijs spijkerjasje Hier is heel apart daar. Het is 1 grote studio zonder daglicht, met overal sets en hoekjes. Het was echt een zooi daar haha, overal rommel, draden etc. Sommige zets worden elke keer omgebouwd. Bijvoorbeeld de huiskamer van ludo is ook het kantoor wat je soms ziet. Alles is verrijdbaar. Alleen De Koning heeft meerdere wanden en is echt een kroegje, de rest zie je ook altijd van 1 kant gefilmd. Nee bij Charly en Rik is geen boven en de hal naar boven die je ziet, daar zit niks achter.
Oh.. Danny is echt dom! "Charlie is nu mijn vriendin".. en dan verwachten dat Rik zegt.. gefeliciteerd..
@ MariekeK: Ja ik weet het niet precies , maar rond 12 mei, die week, of die week erna haha. Wel meerdere dagen als het goed is.
Echt knap dat Rik niet uitgehaald heeft helemaal toen Charlie binnen kwam, en dan Danny nog heel droog dat ze broers zijn en dat ze zijn vriendin is...Van mij had Rik ff flink uit mogen halen.
Ik dacht dat hij wat met die ehet strijkbout zou doen. De camera werd daar even op gericht namelijk..
Spannend allemaal wel weer vind ik. Hoe zal het gaan lopen tussen danny/charlie/rick.. En Jeff?? Is die nu tijdelijk eruit? Of worden ze gevolgd op hun wereldreis??
Spoilers 9 t/m 13 mei Bron: De GTSTcourant Maandag 9 mei 2011 Charlie zet Rik onder druk en ontfutselt hem zo een bekentenis. Danny bedenkt samen met Noud een originele verrassing voor Charlie. Ludo wordt kwaad om dingen die in het verleden zijn verzwegen en in het heden de kop opsteken. Juist bij Maxime blijkt dat dit hem toch meer raakt dan hij eigenlijk wil toegeven. Dinsdag 10 mei 2011 Lorena wil dat Janine haar helpt om uit te zoeken wat Rosa verbergt. Charlie wil vertrekken uit Toko, maar Danny is het daar niet mee eens. Rik probeert Charlie uit zijn gedachten te bannen. Maxime is eerlijk over haar gevoelens voor Frederik. Woensdag 11 mei 2011 Wiet heeft vakantieplannen en voelt zich buitengesloten als Nina daarmee aan de haal gaat. Anton ziet het somber in als er telkens patiënten afzeggen. Lorena is bang dat haar moeder ernstig ziek is en gaat - op het verkeerde moment - verhaal halen. Sjors en Bing proberen de miskraam te verwerken. Donderdag 12 mei 2011 Edwin bekent dat hij te doen heeft met zijn vader en vraagt Lucas om een gunst. Wiet voelt zich buitengesloten, maar Noud neemt het voor haar op. Sjors vindt het moeilijk als haar zusje haar liefdeskeuze meteen afwijst. Bing organiseert een romantisch etentje op een bijzondere plek. Vrijdag 13 mei 2011 Frederik weet Maxime te overdonderen en besluit om langer in Meerdijk te blijven. Charlie liegt over een afspraak. Tussen Edwin en Lucas gaat het niet goed en daar hebben ze het - ieder op zijn eigen manier - moeilijk mee.
Wordt dus weer super spannend allemaal!! Hoop wel dat edwin en lucas bij elkaar blijven. En ben benieuwd hoe het gaat verlopen met rik,danny en charlie