Zou het echt gaaf vinden als Bram terug gaat naar zijn ( echte ouders) had echt moeite met deze verhalen lijn. Druist zo tegen je gevoel in als moeder, van geef dat kind terug aan zijn of haar moeder. Daar om ook een paar dagen niet echt actief mee gekeken ik kan er gewoon niet tegen als er ergens onrecht gedaan word. Van af het begin was het al duidelijk dat Rikkie wel Bram wilden maar ze gewoon met haar gevoel in de knoop lag en ze nog moest ontdekken wat ze echt wilden. Vergeet niet ze is jong onverwachts al heel ver in je zwangerschap dat doet een hoop met een meisje/moeder. Gelukkig is het maar fictie, maar dit soort zaken spelen ook in het dagelijks leven dat een moeder besluit om haar kind ter adoptie af te staan. En daarna ook spijt krijgt.. Gevoelens haha.
Hmm hoor net dat Toby vanaf vandaag meespeelt, qua opnames. Dus pas over maand of 2 op tv..das nou jammer
Ik word er gek van dat de Bram-verhaallijn zo langzaam gaat. Misschien moet ik het maar een paar weken opnemen zodat ik het dan allemaal achter elkaar kan kijken en niet steeds hoef te wachten. Wat een stom wijf die Sjors, "jij bent zijn moeder niet," "jij kunt geen kind opvoeden," "het zijn kinderen," "ze hebben nu al hulp nodig bij het opvoeden." Blegh.
Sjors en Bing moeten klappen krijgen man teering, met het loze zinnetje: "het is mijn kind" Echt irritant, maar wel mooi van Bianca dat ze het zo voor Rikki en Sjoerd op nam.
OMG dat stemmetje van Sjors gaat maar hoger en hoger, straks gaat ze nog letterlijk piepen @ ebolavirus: Was vanavond bij RTL Boulevard te zien dat ze morgen weer een nieuwtje hebben daaromtrent. in het bijbehorende filmpje zei Lorena dat er heel binnenkort iemand doodgaat (duh ) misschien krijgen we het morgen wel te horen wie! of toch niet?
echt irritant dat die van man Bianca weer zo lomp doet ove rhet geld...omdat hij nu eenmaal bezig is met dat virus...komt hem even niet uit...pff... shortie staat wel op gtst website
ik word er ook moe van, vooral van het : het zijn maar kinderen, die weten niet eens hoe je een luier moet verschonen, nee héhé niemand weet hoe het "echt" moet tot je het een keer gedaan hebt, maar aan de andere kant, ze hebben bram nu 2/3 maanden, ze zijn van het jongetje gaan houden, ze dachten dat het nu voorbij was, dat de bedenktijd erop zat ( hoewel het pleegzorg is dus gtst daar denk ik een steekje heeft laten vallen maargoed) als ik een kind heb en dat echt als mijn eigen zie... zou ik ook hoog en laag springen en van alles roepen om hun maar dingen in te laten zien zodat ik "mijn" kindje kan houden, dus wat dat betreft snap ik het ook nog, vind bing het ergste, grrr irritante arogante sukkel maar ik hoop zooooo dat brammetje snel weer terug gaat naar rikki en sjoerd,