Man die invalide is. Kan dus geen kinderen krijgen. Dan van Rick, knappe man, dus denkt zij knap kindje van hem te kunnen krijgen. Maar denk toch dat het haar zoon is. Maar wat daarmee aan de hand is... Ik weet het niet. Blijft gissen maar wil het wel verdomd graag weten.
Ik wil eigenlijk gewoon dat die Yvon te vertrouwen is, want ik vind haar leuk. Maar ik hoop toch dat Rik en Nuran wat gaan krijgen... Wanneer komen ze er trouwens eens achter dat Nick de boosdoener was met Janine, en niet Maxime...? Dat mag van mij wel eens uitkomen hoor.
Ik vindt die Yvon veeel leuker dan Nuran. Van mij hoeven Rik en Nuran niks te krijgen, want ik vindt haar bijna net zo irritant worden als haar zus.
ik vind nuran juist leuk : ik vind die yvon helemaal niets, ( ik doel op acteerwerk vooral toen yvon tegen rikki zei: wat denk jij wel niet... dat klonk zo stom en voorlezen uit haar mond )
Dit zei ik begin mei en zoiets denk ik nog steeds Alleen moet dat netjes er tussen uit. Blijkbaar heeft ze een vent, die kan haar wellicht niet zwanger maken en daarvoor gaat ze Rik gebruiken..
Lydia mischien komt die moeder van aysen en mural wel voor aysen's eerste echo Ik denk nog steeds dat ze zwanger is van bing
Dat er over Anita gepraat werd was meer denk ik om te laten zien dat zij helemaal niet over thuis of vroeger wil praten omdat ze het eea te verbergen heeft!
Idd. Rick praat over zijn grote liefde Anita en Charlie terwijl zij niks verteld over haar man die ze blijkbaar heeft