GTST

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door NikkiF, 6 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
  2. hihihi. Ja heh. 30 min geleden zijn me vliezen gebroken, dus ga nu werken ;)
     
  3. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Spannend Kelly!
     
  4. mopsje

    mopsje Actief lid

    2 nov 2006
    272
    0
    0
    spannend kell,

    sucses en dat het maar snel mag gaan.
     
  5. lydia

    lydia Fanatiek lid

    30 aug 2006
    1.024
    0
    0
    Wat leuk Kelly zet hem op he......vandaag je kleine meisje in je armen wat zou jij een top dag hebben.

    Liefs Lydia
     
  6. mussie

    mussie Fanatiek lid

    5 jan 2006
    2.000
    0
    0
    Noord-Holland
    Heel veel succes meis.Wat heerlijk, eindelijk jullie wondertje in je armen mogen sluiten.
    Geniet van jullie meiske.
    Liefs, mussie
     
  7. pluys

    pluys Fanatiek lid

    30 jul 2006
    4.587
    1
    36
    Harderwijk
    is er al nieuws over kelly?
     
  8. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    uhmmm... ik maakte geen kans? :evil:
     
  9. lolifantje

    lolifantje Actief lid

    2 nov 2006
    102
    0
    0
    Vanavond geen GTST en daar baal ik van in het weekend hoor!
     
  10. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom

    ;)
     
  11. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    Update Vrijdag 24 November 2006

    Dennis en Anita zoenen. Eindelijk uiten ze hun liefde aan elkaar. Even later gaan Dennis en Anita met elkaar naar bed toe.

    Bing en Sjors vertellen de waarheid over de ontvoering aan Jack, Jef en Dorothea. Ze geloven hun oren niet. Vooral Jack is woedend en wil dat Ludo gestraft wordt. Sjors is bang dat Jack wraak gaat nemen.

    Barbara is woedend op Janine. Haar beste vriendin heeft haar al die tijd voorgelogen en haar nog opgesloten ook. Janine heeft spijt van haar daden, maar zegt dat niet tegen Barbara. Janine heeft gewoon exact gedaan wat Ludo wilde. Achteraf gezien is dat Janine veel te ver gegaan.

    Dian weet niet wat ze hoort als Morris haar vertelt dat Ludo nog leeft. Morris zegt er niet bij dat hij ontvoerd is geweest. Hij houdt vol dat hij ziek in bed heeft gelegen tijdens zijn zakenreis naar Chili.

    Rosa schrikt als plots Ludo voor haar neus staat. Ze is dolblij, maar kan het nauwelijks geloven. Ludo wil Nick en Valentijn zien. Zijn humeur wordt echter grandioos verpest als Rosa vertelt dat Valentijn ontvoerd is.

    Vooruitblik op Maandag 27 November 2006

    Jef probeert Robert ervan te overtuigen naar de politie te gaan. De bezorgdheid om Valentijn brengt de familie Sanders dichter bij elkaar, totdat Barbara binnenkomt. Morris smeekt Nina naar hem te luisteren.
     
  12. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Nou ben weer benieuwd naar vanavond :)
     
  13. Windows

    Windows Fanatiek lid

    2 feb 2006
    1.860
    0
    0
    Goh,zal Robert dan toch naar de politie gaan?
    Ik hooooop het zo,
    ik heb wel te doen met Morris hoor,hoe Nina hem nu behandeld.
     
  14. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    Die Nina :evil: :evil:
     
  15. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    Update Maandag 27 November 2006

    Nick weet niet wat hij ziet als Ludo voor zijn neus staat. Hij is woedend, omdat zijn vader hem maandenlang heeft laten geloven dat hij dood was. Ook Charlie is stomverbaasd om Ludo te zien. Ludo gaat Charlie en Nick helpen om Valentijn terug te krijgen. Ludo is erg vriendelijk tegen Charlie; zo kent zij haar schoonvader helemaal niet. Door de ontvoering van Valentijn komen de Sanders' dichter bij elkaar. Dit tot grote ontevredenheid van Barbara; zij wil niet dat haar dochter bij Nick én Ludo in huis woont.

    Morris wil Nina uitleggen waarom hij Ludo heeft vermoord. Hij moet hier veel moeite voor doen, want Nina heeft geen enkele reden om nog langer met Morris om te gaan. Na een heftig gesprek maakt Nina Morris duidelijk dat ze niets meer met hem te maken wil hebben.

    Barbara smeekt Ludo om Morris met rust te laten. Ludo denkt er niet over.

    Robert is het beu en wil alles over de ontvoering en de moord op Ludo aan de politie vertellen. Barbara vreest het ergste.

    Vooruitblik op Dinsdag 28 November 2006

    Florien is kwaad als Nina niet genoeg interesse toont in haar problemen met Noud. Als Barbara Robert smeekt niet naar de politie te gaan, komt Morris binnen en wil weten waar het over gaat. Noud maakt een grote fout op zijn werk.
     
  16. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    Update Dinsdag 28 November 2006

    Fos en Noud verdienen veel geld met het verkopen van illegale dvd's.

    Florien wil haar problemen met Noud met Nina bespreken, maar Nina luistert niet echt naar haar vriendin. Ze kan niet uitleggen dat het uit is met Morris, omdat hij Ludo wilde vermoorden. Florien wordt boos. Nina beseft dat ze Florien moet vertellen wat er allemaal is gebeurd. Ook dat haar vader nog steeds leeft en over de ontvoering.

    Robert wil naar de politie gaan om Ludo aan te geven. Dat zou grote consequenties hebben voor Morris en Bing, omdat zij hem wilden vermoorden. Alle verdachten inclusief aanhang komen bijeen om te bespreken wat ze gaan doen. Net op dat moment staat Janine voor de deur. Niemand praat nog met haar. Sjors wil haar zelfs nooit meer zien.

    Vooruitblik op Woensdag 29 November 2006

    Fos neemt Barbara kwalijk dat ze Morris te veel beschermt. Dian merkt dat Frank een moeizaam gesprek heeft bij Sanders Inc. Ze wil weten wat er speelt, maar ze moet wachten tot de persconferentie. Florien denkt dat Fos partij voor Noud kiest.
     
  17. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Als ik vanavond ga aquajoggen kan ik het niet zien helaas.. Ben benieuwd wanneer Valentijn weer es op komt duiken!
     
  18. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    ja ik ook! Hoop dat ze hem snel vinden!
     
  19. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Ja en die Lieve voorgoed achter de tralies stoppen! :p

    Nick heeft z'n baardje mooi getrimd trouwens hè :D
     
  20. Toys

    Toys Fanatiek lid

    21 jul 2006
    3.326
    0
    0
    Hahahh Judith! Zeker... gelukkig is ie er niet af ;) Nog steeds even geil!
     

Deel Deze Pagina