Update Vrijdag 30 November 2007 Dorothea heeft met Laura en Charlie nogal heftige gesprekken over wat hen dwars zit. Laura biecht op dat ze nog steeds gevoelens heeft voor Robert. En Charlie biecht op dat JJ de zoon is van haar en Nick. Dorothea verwijst Laura en Charlie door naar LoveTree. Anita krijgt onverwachts bezoek van Rik in Zwitserland. Ze stapt met hem op de motor. Rik probeert Anita te behoeden voor een grote fout; trouwen met Dennis. Anita geeft toe dat ze nog steeds van Rik houdt, maar dat ze bij Dennis wil zijn. Toch heeft Anita het er moeilijk mee. Rik ziet dat en zoent haar. Anita zoent hem terug. Anita zit nu met een enorm dilemma: moet ze met Dennis trouwen, of toch voor Rik kiezen? Dennis heeft de grootste moeite om zijn speech voor de bruiloft te schrijven. Met enige hulp van Robert krijgt hij toch wat op papier. Ondertussen maakt iedereen zich klaar voor de bruiloft. Nina heeft net op tijd haar bruidsjurk voor Anita klaar; Anita is er dolblij mee. Terwijl iedereen zich verzameld in het kasteeltje waar Anita en Dennis elkaar het ja-woord gaan geven, wil Anita Dennis spreken, omdat ze echt niet meer weet wat ze wil. Ze bekent dat Rik in Zwitserland was en dat ze hebben gezoend. Anita wilde met hem vrijen, maar ze heeft dat niet gedaan. Dennis is zichtbaar aangeslagen. Anita weet niet of ze wil trouwen. Dennis laat haar zijn speech lezen waarin hij zegt hoeveel hij van haar houdt. Het is nu aan Anita; zal ze naar het altaar komen of niet? Tot Dennis' grote vreugde komt Anita toch naar het altaar, ze trouwt met Dennis. Ze zijn dolgelukkig. Anita kiest definitief voor Dennis. Tijdens het huwelijksfeest van Anita en Dennis vraagt Robert zijn Barbara ten huwelijk. Barbara is blij verrast en zegt volmondig 'ja'. Rik gaat vol verdriet van de bruiloft terug naar zijn hotelkamer in de Rozenboom. Daar treft hij rechercheur Bob met een hoop fotos van Dian aan. Rik begint door te krijgen dat Bob hem erin probeert te luizen. Bob is Dians stalker! Bob heeft een sluw plan; hij pakt een zakmes en snijdt zichzelf in zijn arm. Vervolgens geeft hij het mes aan Rik, zodat zijn vingerafdrukken op het mes staan. Bob arresteert Rik voor het stalken van Dian! Er is nu genoeg bewijs tegen hem...! Vooruitblik op Maandag 3 December 2007 Jef gelooft niet dat Dian nu veilig is. Dian denkt echter van wel. Robert probeert Dennis' woede naar Anita weg te nemen. Vicky voelt zich buitengesloten als Milan ineens interesse heeft in een ander zangtalent.
Update Maandag 3 December 2007 Bob vertelt aan Dian dat hij Rik op heterdaad heeft betrapt; hij is opgepakt voor het stalken. Dian kan het amper geloven. Jef zet grote vraagtekens bij het verhaal van Bob; hij ziet Rik er niet voor aan om Dian te stalken. Ondertussen bezoekt Bob Rik in de gevangenis. Rik zegt dat hij Bob zal gaan verraden. Bob weet zeker dat Rik dat niet zal doen, want anders doet hij Rikki iets aan...! Terwijl Rik in de gevangenis zit, maakt Anita op haar bruiloftfeest zich zorgen over wat er met hem is gebeurd. Dennis kan het niet uitstaan dat Anita steeds met Rik bezig is. Gelukkig hebben Anita en Dennis uiteindelijk toch een geweldig feest. Van Laura mogen ze in de bruidssuite van de Rozenboom slapen. Daar heeft Dennis nog een verrassing voor Anita: hij heeft 3 tickets geboekt voor een reis naar Malta. Rikki gaat ook mee. Anita is niet blij met de reis; Rik houdt haar tegen om te gaan. Dennis is boos; hij wil Anita voor zichzelf. Anita zegt dat ze pas voor Dennis kan gaan als Rik vrij is. Ze wil dat Dennis haar helpt om Rik vrij te krijgen... Vooruitblik op Dinsdag 4 December 2007 Dennis besluit de reis, die hij voor Anita en hem had geboekt, in zijn eentje te gaan maken. Fos en Noud hebben een geldprobleem, als blijkt dat ze alles hebben uitgegeven aan drank: kunnen zij het schoolfeest nog redden?
Update Dinsdag 4 December 2007 Rik praat met zijn advocaat over het stalken van Dian. Als zijn advocaat de simpele vraag stelt of Rik schuldig is, weet Rik niet wat hij moet zeggen. Als hij zegt wat er werkelijk is gebeurd, zal Bob Rikki iets aandoen. Daar komt bij dat niemand het verhaal zal geloven, want Bob is één van de beste rechercheurs van Nederland. Riks advocaat adviseert Rik om schuld te bekennen, zodat hij strafvermindering krijgt. Milan gaat samen met Thijs een nieuwe plaat opnemen. Vicky is stikjaloers; zij had graag met Milan een plaat opgenomen. Noud en Fos hebben een probleem: ze organiseren het sinterklaasfeest op het Lorenz College, maar ze hebben te veel drank ingekocht, waardoor er geen geld meer voor hapjes is. Ze doen er alles aan om dit probleem op te lossen, maar dat is lastig slechts één dag vóór het feest. Gelukkig redt Jef hen uit de branding door voor hen te koken. Dennis weigert Anita te helpen om Rik uit de gevangenis te krijgen. Hij vindt het idioot dat Anita meer bezig is om haar ex uit de gevangenis te krijgen. Ze wil zelfs de huwelijksreis niet door laten gaan! Dennis is woedend, en dreigt alleen op huwelijksreis te gaan. Na een eindje te hebben gereden, heeft hij goed nagedacht. Hij heeft Anita beloofd er in voor- en tegenspoed te zijn, dus hij zal Anita helpen om Rik vrij te krijgen. Anita gelooft niet wat ze hoort! Vooruitblik op Woensdag 5 December 2007 Lorena ergert zich als Sjors met een cadeau voor Nick komt op pakjesavond. Tussen Bing en Jack loopt het uit de hand. Janine nodigt Ludo uit om in Teluma Sinterklaas te vieren. Zijn Fos en Noud over Vicky heen?
Update Woensdag 5 December 2007 Lorena waarschuwt Nick voor Sjors; Sjors is volgens Lorena verliefd op Nick en ze probeert Nick te versieren. Nick vindt dat belachelijk; Sjors en hij zijn gewoon goede vrienden. Volgens Lorena is Nick ook verliefd op Sjors... Fos en Noud hebben per ongeluk voor de verkeerde datum het zaaltje voor het sinterklaasfeest gehuurd. Ze moeten onmiddellijk opzoek naar een andere zaal. Bing wil Teluma wel beschikbaar stellen, maar Jack steekt daar een stokje voor. Jack probeert het Bing zo lastig mogelijk te maken bij Teluma, omdat hij wil scheiden van Sjors. Uiteindelijk houden Fos en Noud het feest toch in Teluma. Bing negeert gewoon Jacks bevelen en laat het feest doorgaan. Fos en Noud zijn dolblij. Het wordt een te gek feest. Jack komt erachter wat Bing heeft gedaan. Hij is woedend op Bing en ontslaat hem! Vooruitblik op Donderdag 6 December 2007 Lorena schrikt als Nick bekent twijfels te hebben over hun relatie. Charlie concludeert met behulp van Dorothea dat er maar één oplossing is voor haar probleem. Nina haalt alles uit de kast om Ludo op te vrolijken.
Belachelijk hoe GTST nu gaat. Eerst werd het spannend nu zwakt het weer gigantisch af. En ik snap de motivatie van die politie agent helemaal niet om haar te stalken, hij kende haar niet eens voor ze die stalker had!
Update Donderdag 6 December 2007 Charlie slaapt niet goed, omdat ze voor Nick moet verzwijgen dat JJ zijn zoon is. Charlie vraagt advies aan Dorothea. Dorothea doet met Charlie een sessie zoals zij die bij de LoveTree heeft gehad. Na de sessie voelt Charlie zich enorm opgelucht. Het allerliefste wil Charlie tegen iedereen eerlijk zijn, vooral tegen Nick. Dorothea helpt Charlie hiermee. Jack is woedend als hij hoort dat Charlie iedereen de waarheid wil gaan vertellen. Nick en Lorena hebben constant ruzie, omdat Nick volgens Lorena verliefd is op Sjors. Nick vindt dat belachelijk; Sjors is een goede vriendin. Als Nick later die dag Charlie met JJ tegenkomt en even met Charlie praat, begint Nick in te zien dat het belachelijk is om een kind van een draagmoeder te nemen. Hij kan Valentijn nooit vervangen. Sjors heeft, met veel pijn en moeite, de scheidingspapieren getekend. Bing regelt de scheiding verder. Hij lijkt hier totaal geen moeite mee te hebben. Tegen Jack zegt Bing dat hij zich net zo rot voelt als Sjors. Hij vindt het vreselijk om te moeten scheiden. Jack ziet in dat Bing het er echt moeilijk mee heeft. Jack zal Bing niet ontslaan. Vooruitblik op Vrijdag 7 December 2007 Dian is verbijsterd als ze ontdekt wie er tegenover haar woont. Nina probeert opnieuw haar tasjes aan een warenhuis te verkopen: gaat haar dit lukken? Ludo en Janine bekennen elkaar te missen: komt het weer goed tussen hen?
@Toys, wilde je alleen even bedanken voor het bijhouden van dit stukje Forum. Ik kan GTST niet elke dag kijken en vind het dus erg prettig dat ik het hier toch een beetje kan volgen
dat maakt het een soap he.. en trouwens.. hij kende haar vast wel, want dian had toch al eerder iets met iemand die bij de politie werkte?
Update Vrijdag 7 December 2007 Charlie en Jack hebben knallende ruzie, omdat Charlie iedereen de waarheid over Valentijn en JJ wil vertellen. Jack vreest voor de gevolgen: Nick zal meteen de volledige voogdij over JJ krijgen, waarna Charlie JJ nooit meer zal zien. Barbara en Robert proberen op Charlie in te praten, maar dat lijkt niet te lukken. Jack zegt dat hij Charlie nooit meer wil zien als zij Nick de waarheid verteld. Anita en Rik zoeken Rik op in de gevangenis. Rik is erg afstandelijk en Anita begrijpt daar niets van. Rik zegt dat Anita niets voor hem kan doen. Anita wil, via Laura, op z'n minst een betere advocaat voor Rik regelen. Nina heeft haar tassencollectie laten zien aan de inkoper van een groot warenhuis. De man is enorm enthousiast en wil graag met haar in zee gaan. Maar de man haakt af als Nina hem geen inzicht in haar financiën kan geven. Ludo zegt tegen Janine dat hij haar ontzettend mist. Hij wil haar terug. Dian vraagt Bob mee uit voor een etentje. Eigenlijk mag Bob dat nog niet doen, maar als het even naar de snackbar is, wil hij wel een uitzondering maken. Als Dian naar haar date toe wil gaan en de deur uitstapt, blijkt Bob tegenover haar te wonen! Dian schrikt daarvan, hoewel Bob zegt dat hij dat al veel eerder heeft gezegd. Uiteindelijk belanden Dian en Bob in de Rozenboom voor een romantisch etentje. Daarna neemt Dian Bob mee naar huis en gaat met hem naar bed toe. Vooruitblik op Maandag 10 December 2007 Anita is vastbesloten erachter te komen wat Rik voor haar verzwijgt. Jack vreest dat Charlie Nick de waarheid gaat vertellen: hij wil dat Dorothea haar tegenhoudt. Laat Bob zich door Dian haar huis uit sturen?
Update Maandag 10 December 2007 Rik weet zijn nieuwe advocaat niet van zijn onschuld te overtuigen. Toch weet hij de advocaat zover te krijgen dat hij diverse bewijzen tegen Rik opnieuw gaat bekijken. Er kloppen een aantal dingen niet; bijvoorbeeld dat er geen vingerafdrukken van Rik op het altaar van Dian zijn gevonden. Na onderzoek blijken er inderdaad dingen niet te kloppen; de advocaat neemt de zaak op zich en zal Rik gaan verdedigen. Charlie weet niet meer wat ze moet doen: moet ze Nick de waarheid vertellen over JJ, of moet ze voor zichzelf kiezen? Jack praat met Dorothea in de hoop dat zij Charlie ervan weerhoudt Nick de waarheid te gaan vertellen. Anita is constant met Rik bezig. Dennis doet alsof hij dit helemaal niet erg vindt en laat zijn vrouw steeds gaan. Anita is blij dat Dennis haar die vrijheid geeft. Maar ondertussen barst Dennis van woede; hij vindt het vreselijk dat Anita zoveel met Rik bezig is. Hij is het beu. Vanaf nu wil hij dat Anita alle contact met Rik verbreekt. Vooruitblik op Dinsdag 11 December 2007 Sjors en Nick hebben het wel erg gezellig in Teluma. Rik raakt in paniek als Anita Bob aan de tand wil gaan voelen. Dorothea wil met Nick praten over JJ.
Update Dinsdag 11 December 2007 Sjors en Bing krijgen beide een bevestigingsbrief van hun scheiding. Ze zijn nu officieel gescheiden. Sjors heeft het er moeilijk mee. Bing zegt dat het hem allemaal niets kan schelen, maar is dat ook zo? Dennis en Anita leggen hun ruzie weer bij. Anita belooft verbetering; ze zal meer tijd vrijmaken voor Dennis, en minder met Rik bezig zijn. Nog geen vijf minuten later wordt Anita gebeld; Rik wil Anita dringend spreken. Moet Anita nu wel of niet naar Rik toe gaan? Anita besluit naar Rik toe te gaan, maar ze zegt tegen Dennis dat ze met Charlie uit is. Dennis komt er echter al snel achter dat dat niet klopt... Als Dorothea een kort gesprek met Nick over Charlie heeft, schrikt ze ervan hoe Nick over Charlie denkt. Hij walgt van Charlie en hij vindt haar een vreselijke moeder. Dorothea gaat meteen naar Charlie toe om haar te waarschuwen. Als Charlie Nick de waarheid over JJ vertelt zal Nick ervoor zorgen dat Charlie JJ nooit meer ziet. Sjors en Nick gaan samen stappen in Teluma. Ze hebben het erg gezellig. Na een paar borrels zoent Nick Sjors op de mond! Vooruitblik op Woensdag 12 December 2007 Ludo verzwijgt dat Milan voor Nina heeft gebeld met een dringende boodschap. Terwijl Noud met Vicky praat, wordt de sfeer beladen. Lorena wil dat Bing haar helpt: zij moeten samen voorkomen dat Nick en Sjors iets krijgen.
Update Woensdag 12 December 2007 Nick zoent Sjors. Sjors is compleet overdonderd, en dan blijkt ook nog dat Lorena hen heeft zien zoenen. Lorena is woedend, maar Nick doet alsof er niets is gebeurd. Lorena gaat met Bing praten. Wellicht dat zij er samen voor kunnen zorgen dat Nick en Sjors niets krijgen. Ludo geeft een belangrijk telefoontje van Milan niet door aan Nina. Hierdoor is Nina niet bij de cd-presentatie van Milan aanwezig. Milan baalt goed. Nina is naderhand kwaad op haar vader. Heeft Ludo dit express voor Nina verzwegen, of is hij de boodschap vergeten door te geven? Noud en Fos beginnen langzamerhand weer met Vicky om te gaan. Vicky is hier erg blij om. Fos bekent tegenover Florien dat hij nog steeds verliefd is op Vicky. Maar is dat ook wederzijds? Als Noud en Vicky later die dag samen in Teluma zijn, zoenen ze plotseling samen. Is Vicky verliefd op Noud? Vooruitblik op Donderdag 13 December 2007 Laura doet een schokkende ontdekking over Dorothea's Lovetree, Charlie raakt echter steeds meer onder de indruk van Dorothea. Janine wordt woedend als ze hoort wat Ludo heeft gedaan. Geeft Vicky toe aan haar gevoelens voor Noud?
Update Donderdag 13 December 2007 Ludo bekent dat hij Milans boodschap bewust niet aan Nina heeft doorgegeven. Niet omdat hij Milan niet mag, maar omdat Nina's bedrijfje vóór haar vriendje moet gaan. Nina is woedend op haar vader, maar later ziet ze in dat Ludo het beste met haar voor heeft. Dorothea nodigt Laura, Barbara, Janine en Charlie uit voor een bijeenkomst van Lovetree. Charlie vindt de sessie geweldig, maar Laura begrijpt niet wat ze daar doet en gaat weg. Eenmaal thuis zoekt Laura via internet naar informatie over Lovetree. Ze komt tot de ontdekking dat Lovetree een grote oplichtingspraktijk is; het is een sekte. Noud en Vicky zijn dol op elkaar, maar Vicky wil geen relatie met hem beginnen vanwege Fos. Ze neemt afstand van Noud. Noud baalt hier goed van; hij is gek op Vicky. Later die avond zoekt Vicky Noud thuis op. Ze zoent hem. Wordt het dan toch wat tussen Noud en Vicky? Vooruitblik op Vrijdag 14 December 2007 Nina voelt zich gedwongen een keuze te maken tussen Ludo en Janine. Dennis confronteert Anita met een leugen. Dian raakt steeds meer geergerd door een opdringerige Bob. Intussen vindt Anita iets opmerkelijks over Bobs overleden vrouw.
Update Vrijdag 14 December 2007 Dian weet niet goed wat ze met de opdringerige Bob aanmoet. Ze maakt hem duidelijk dat ze even alleen wil zijn. Bob begrijpt dat, maar hij kan niet zonder Dian. Bob legt uit dat hij lang niets meer voor een vrouw heeft gevoeld, en nu hij Dian heeft wil hij haar niet kwijt. Dian bekent dat ze stapelverliefd is op Bob. Bob is dolblij. Ludo en Janine hebben ruzie. Janine denkt dat Ludo Nina en Milan uit elkaar wil krijgen. Nina wordt gek van het geruzie. Ludo maakt Nina wijs dat Janine zoveel ruzie maakt, omdat ze jaloers is op Ludo. Nina woont namelijk bij hem, terwijl Janine liever zou hebben dat haar dochter bij haar woont. Laura confronteert Jef en Dorothea met een hoop krantenartikelen over oplichtingspraktijken van Lovetree. Dorothea wuift alle kritiek aan de kant. Dennis confronteert Anita met haar leugen. Anita vertelt wat er precies is gebeurd. Ze vertelt Dennis ook dat niet Rik maar rechercheur Lanschot de stalker is. Dennis en Anita gaan samen opzoek naar informatie over Bob Lanschot. Ze zien een krantenartikel dat Bob zijn vrouw is verloren bij een auto-ongeluk. Zijn vrouw leek sprekend op Dian...! Vooruitblik op Maandag 17 December 2007 Nick wil weten of Sjors net zo verward is door de zoen als hij. Bing vraagt zich af of zijn bezorgdheid om Sjors betekent dat hij haar terug wil. Dian is verbaasd als Bob haar tegenhoudt naar haar werk te gaan.
Update Maandag 17 December 2007 Nick is verward over de zoen met Sjors. Sjors vindt dat ze de zoen moeten vergeten. Anita en Dennis ontdekken dat Bobs overleden vrouw sprekend op Dian leek. Zou Bob daarom Dian stalken? Als Anita en Dennis een eindje rijden, ziet Dennis langs de weg Dian en Bob zoenen. Hij schrikt ervan, maar hij vertelt dit pas later aan Anita. Bing bekent tegenover zijn moeder dat hij nog steeds gevoelens heeft voor Sjors. Hij is toch wel een beetje jaloers op Sjors en Nick. Hij denkt dat er iets opbloeit tussen hen. Vooruitblik op Dinsdag 18 December 2007 Noud en Vicky besluiten dat ze Fos moeten vertellen over hun relatie. Rik wordt bedreigd door een gevangenisbewaarder. Dian maakt Bob razend. Doen Anita en Dennis er verstandig aan Dian te waarschuwen voor Bob?
Update Dinsdag 18 December 2007 Dennis en Anita willen Dian waarschuwen voor Bob, maar ze merken al snel dat Dian te verliefd is om te luisteren. Ze vertellen haar niets. Riks advocaat gaat op onderzoek uit. Hij heeft een afspraak met Bobs ex-schoonvader, maar helaas levert dat niets op. Ondertussen wordt Rik in de gevangenis bedreigd door een bewaker. Hij eist dat Rik snel schuld bekent. Noud en Vicky besluiten om Fos in te lichten over hun relatie. Als Noud de volgende dag zijn kans wil grijpen om Fos de waarheid te vertellen, zegt Fos plotseling dat hij nog steeds stapelverliefd is op Vicky... Bob kookt voor Dian terwijl zij aan het werk is. Als Dian vervolgens te laat thuiskomt voor het eten, is Bob woedend. Dian schrikt van zijn reactie en stuurt hem haar huis uit. De volgende dag biedt Bob met een zielig verhaal zijn excuses aan. Vooruitblik op Woensdag 19 December 2007 Nina wordt woedend als Milan geen tijd voor haar heeft. Charlies verrassing voor Jack dreigt te mislukken. Noud wil dat Vicky iets verschrikkelijks doet. Nick bekent Lorena meer te voelen voor Sjors dan dat hij aan zichzelf toegaf.
Update Woensdag 19 December 2007 Milan en Nina hebben ruzie. Nina weet niet wat ze daarmee aan moet, want ondertussen wil Thijs met haar uit. Milan besteedt daarentegen veel te weinig aandacht aan zijn vriendin; hij laat dagen niets van zich horen. Nina is het beu. Ze gaat alsnog daten met Thijs. Noud wil Fos vertellen dat hij een relatie heeft met Vicky. Nog voordat hij dit kan zeggen, zegt Fos dat hij stapelverliefd is op Vicky. Wat moeten Noud en Vicky nu doen? Hun relatie wel of niet opbiechten? Als Vicky met Fos praat, is Fos haar weer te snel af. Hij weet het gesprek zo te draaien dat het lijkt alsof hij en Vicky een relatie hebben. Hoe komt Vicky hier nu onderuit? Nick verrast Lorena met een avondje uit. Lorena verpest het avondje door constant over Sjors te praten. Na Bing wil ze nu ook Jack voor zich winnen om te voorkomen dat Nick en Sjors iets krijgen. Vooruitblik op Donderdag 20 December 2007 Dorothea is het zat dat Laura en Jef hun twijfels blijven houden over Lovetree. Fos maakt zichzelf wijs dat het weer aan is met Vicky: Noud wil ingrijpen, maar Vicky houdt hem tegen. Een ruzie tussen Nina en Milan escaleert.
Update Donderdag 20 December 2007 Nina zoent express voor Milan zijn neus, met Thijs. Milan heeft door dat Nina met hem zoende, omdat ze aandacht wil. Hij vindt het erg triest en wil dat ze vertrekt. Nina raakt helemaal over haar toeren. Thijs komt de volgende dag langs bij Nina thuis. Hij verklaart haar de liefde, maar Nina wil alleen maar Milan. Ze besluit de middag naar Milan toe te gaan. Ze wil excuses van hem, maar die gaat hij haar niet geven. Nina doet haar verhaal aan haar moeder. Die vindt eigenlijk wel dat Milan gelijk heeft. Nina zou eigenlijk haar excuses aan moeten bieden. Dat besluit ze ook te gaan doen. Milan accepteert haar excuses. Fos denkt dat Vicky en hij weer een relatie hebben, maar in werkelijkheid hebben Noud en Vicky een relatie. Vicky belooft Noud dat ze morgen tegen Fos gaat zeggen dat ze niet verliefd op hem is. Over een paar weken vertellen ze samen dat zij een relatie hebben. Vicky komt haar beloofte na en vertelt Fos dat ze niet meer verliefd op hem is. Het komt hard aan bij hem. Fos wil haar en niemand anders! Hij weet niet wat hij moet, zonder Vicky. Hij vraagt aan Noud of hij hem wil helpen. Fos merkt ineens aan Vicky dat zij nog van Noud houdt. Vooruitblik op Vrijdag 21 December 2007 Robert heeft een onaangename verrassing voor Barbara. Bob belt Rik vanaf Rikki's schoolplein: wat is hij van plan? Anita maakt een grote fout door te speuren in Bobs verleden. Charlie wil niet langer financieel afhankelijk zijn van Jack.