ik snap dan niet waarom ze Primolut voorschrijven, als er niks zeker is .. Primolut is zo ontzettend niet goed ( het kan tuurlijk goed gaan) voor het vruchtje ... Sterkte met wachten op ongi ik werd het met Primolut na in totaal 13 dagen (10 dagen slikken 3 dagen wachten)
Heb vrijdag laatste primolut ingenomen en heb vandaag al aardig buikpijn. Menstruatie nog niet gestart, maar de pijn al wel vast..... Hou jullie op de hoogte.
Als je HCG-waarde 0 is, dan ben je echt niet zwanger. Op de echo is iets anders zichtbaar geweest dan een zwangerschap. Het kan ook een ophoping van je baarmoederslijmvlies zijn geweest of een stolseltje. Dit komt vaker voor. Zonder HCG kan er simpelweg geen kindje groeien. Primolut kan dan dus ook geen kwaad...
Het schijnt wel mogelijk te zijn, maar bij mij niet het geval helaas. Kan iemand die met 7 maanden negatief testte, m'n huisarts zei dat dit ook zeker voorkomt, maar niet heel erg vaak. Meestal gaat dit om het begin van een zwangerschap. Maar ja, ik ben in ieder geval ongesteld geworden, dus helaas pindakaas!
Ai das balen, maar je weet nu wel waar je aan toe bent (als het goed is) Nieuwe ronde, nieuwe kansen zeg ik altijd maar..
Jammer dat je niet zwanger bent, je hoopt toch altijd op een wonder... Succes met de volgende ronde, hopelijk heb je dan meer geluk!
@bornmother: jammer meid... en inderdaad: nieuwe kansen om wél zwanger te worden... zonder gyn hopelijk dit keer. sterkte, Liefs Loesssie