Peuter in Zwaag loopt brandwonden op door goedje op glijbaan Peuter in Zwaag loopt brandwonden op door goedje op glijbaan | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl Dit is toch afschuwelijk? Hoe diep zijn (of zijn) deze jongere(n) gezonken.... Ook die lijm op de wc bril bij een Engelse Mac Donalds laatst. Walgelijk!
Die jongeren zijn vast niet zo diep gezonken. Hebben zich enkel niet gerealiseerd wat het middel voor gevolgen zou kunnen hebben. Hoe erg ook, daarvoor zijn het jong(eren). Verstand komt met de jaren, helaas. (Bij sommigen ook niet).
Denk ook niet dat die jongeren dit hadden verwacht. Maar goed wat bezielt je om het op een glijbaan te smeren??? Maar snap ook niet dat je een kind van 3 zonder toezicht buiten laat spelen. Er kan net zo goed glas liggen.
Tja, het is mijn ding ook niet, maar dat heet nou 'kattenkwaad'. Vroeger mocht dat nog, tegenwoordig niet meer. Is toch humor als iemand halverwege de glijbaan blijft plakken??? (En idd, met 3 jaar alleen naar de speeltuin??? Dat kon vroeger vast ook wel, maar zelf zou ik dat dus ook nooit doen).
Met lijm of verfverwijderaar blijf je toch niet plakken? Ze moeten hebben geweten dat het troep is wat ze erop gesmeerd hebben. Met 3 jaar (en nog langer ook trouwens) controleerde ik altijd de glijbaan voordat ze gingen glijden.
Ik ook, maar ik controleer op modder. Hahaha. En nee. Ik weet natuurlijk niet wat de leeftijd van die gasten was, maar ik weiger te geloven dat ze het etiket hebben gelezen en hebben gedacht: laten wij eens even lekker iemand een stel brandwonden bezorgen!!! Ze zullen verwacht hebben dat het plakte of dat het gewoon lekkere smurrie bezorgde (hahaha, lekker een vieze broek!!!).
Ik vraag me het toch af hoor ze hebben het er toch vast op gesmeerd om er 'resultaat' mee te hebben... Stel dat het kleurloos was geweest dan had je het als moeder toch niet kunnen weten..
ook ik controleer altijd de glijbaan in de speeltuin, soms zijn ze smerig, en dat voorkomt dus ook zoiets als dit
Denk dat het wel klopt wat merah schrijft, gewoon smurrie erop en modder valt zo op. Dat hoop ik dan maar... Ook als het kleurloos is zie je toch wel iets erop zitten. Ik nam vaak schoonmaakdoekjes mee en als ik die niet bij me had, mochten ze niet glijden als de glijbaan vies was (meestal frisdrank). En er lagen trouwens nog resten van de verpakking, dat zie je dan toch ook. Ik liep altijd een rondje speeltuin om te kijken wat voor troep er lag (met name glas)
Die ouders sporen net zo goed niet (een klein kind zonder toezicht buiten laten spelen?!) als de debielen die dit spul op een glijbaan smeren.
Als je bij de reacties van nu.nl leest staat er dat de speeltuin grenst aan de achtertuin. Misschien was hij wel met bijvoorbeeld de buurkinderen en buurvrouw buiten en waren zijn ouders daarom binnen. Ik denk ook niet dat de jongelui dit hebben gedaan als ze hadden geweten wat de gevolgen zouden zijn. Overigens had ik al ouder wel eerder naar de huisarts gegaan ook al ging het om zo een schaafplek. Puur omdat het zo groot is en op een bil en de pijn
Dit dus, om nou meteen te zeggen dat de ouders niet sporen. Arm kindje, ik hoop dat hij snel beter wordt.
Ik denk inderdaad dat het een ongelukkige samenloop van omstandigheden is. Die pubers zijn onnadenkend bezig geweest maar dat zijn pubers. Ik denk niet dat zij zich bewust zijn geweest van de gevolgen. Kindje speelt bij aangrenzend speeltuintje en dan gebeurt dit. Ik controleer ook de glijbaan waar mijn jongste vanaf glijdt op viezigheid. Ik heb weleens een condoom aangetroffen en bloed. Ontzettend smerig allemaal. Ik hoop dat het allemaal goed komt met het jongetje en dat die pubers hier van hebben geleerd en het aan hun ouders vertellen en excuses kunnen maken bij de ouders en het kindje.
Precies. Ouders zijn tegenwoordig al gauw debielen. Vind het enorm sneu voor het kereltje. Maar ik denk een kwajongensstreek waarvan vooraf niet aan de gevolgen gedacht is.
Zou dat goedje graag in het gezicht van de daders smeren! Arm kind. Zag op fb voorbij komen dat het in Hoorn ook gebeurd was dit weekend!
Ehm... Bij mijn moeder grenst aan de tuin ook een speeltuin... Geen haar op mn hoofd die eeaan denkt dat mijn 4 jarige daar alleen gaat spelen zonder toezicht van mij, of oma/opa
Verschrikkelijk voor die jongen. Die kwajongensstreek valt ook niet goed te praten vind ik. Iedereen weet dat je met lijm of welk goedje dan ook op een glijbaan kleding kunt kapot maken of kinderen kan pijn doen. Dit hadden ze hopelijk niet verwacht maar zoiets doe je gewoon niet. Je hoort geen spullen kapot te maken, toestellen te saboteren of kinderen te pesten! 3 jaar vind ik ook te jong om een kind alleen te laten spelen zonder begeleiding maar ook al waren de mama en papa aanwezig. Dan hadden ze misschien de glijbaan niet gecontroleerd en was hetzelfde gebeurd.
Ik had dit bericht ook al op FB voorbij zien komen, Woon hier dichtbij.... Mijn kinderen mogen voorlopig niet meer van de glijbanen af hier in de buurt...
Nou idd zeg...wij hebben hier dus ook een speeltuin die letterlijk grenst aan de achtertuin. Als ik achter in mijn tuin zit heb ik volledig zicht op mijn zoontje. Maar hij loopt dus zelf de poort door de speeltuin in en zit zo op de glijbaan. Ik check die ook echt niet elke keer. Hoezo die ouders sporen niet...wat een opmerking!