oeps voor mijn beurt.. Sanne, geeft niks.. heb ook K3 inde auto.. Wel fijn dat er meer zijn met deze 'afwijking' ..
Wat mooi gezongen, tranen springen me in de ogen Ik open het hok even vandaag. Meestal niet zo'n vroege kip (vogel), hier in het zkh om 6 uur wakker. Logisch ook, lig de hele dag al in bed . Vanmiddag na 2 1/2 dag opname weer naar huis. Lekker naar mijn mannetje en de poezenbeesten . Maar het was niet vervelend, kan niet anders zeggen dan dat er heel goed voor de dames gezorgd wordt hier. Het is lekker kleinschalig en er zijn veel verpleegkundigen. Sinds woensdagavond is mijn vriendin hier ook, gisterochtend ingeleidt. Dus dat is heel bijzonder. Af en toe stukje wandelen, spelletje doen of eten samen. Femme, goed dat je voor Pluis en jezelf kiest meid!! Suus, mocht je niet meer komen tikken, heeeeele fijne vakantie!! Nanette, hoe is het met Nettekind? Alex, mijn duimen draaien voor je...voor wat het waard is . Hoop zo dat dit een TP is met een knalroze streep!
Mykelti, misschien heb ik er over heen gelezen, maar wanneer horen jullie wat over de solli van hubby?
Over een paar weken pas ivm de overige 3 sollicitanten, maar het was wel erg positief, dus ben benieuwd! Wat super dat je straks naar huis mag en wat grappig dat je vriendin samen met jou op dezelfde afdeling ligt. Zit er inmiddels schot in bij haar?
@cm, lekker naar huis straks !!! Doe het lekker rustig aan en laat je maar verwennen ! Dit is even mijn laatste tokje, dus ik wens jullie allemaal heel veel liefs, en knuffels toe !!! Ik neem jullie mee in mijn gedachten, en ben er weer over een dikke week ! liefs suus