Ik koop eigenlijk nooit kleding bij de H&M, maar ik heb een aantal mooie truitjes gezien. Maar hoe zit de kleding? Valt 't klein of juist wat groter? Ik denk zelf kleiner, maar weet het niet zeker. Kan iemand mij helpen? Bedankt.
Ik vind het meestal klein vallen, vooral mijn buste past meestal niet, en daar heb ik bij andere winkel niet vaak last van.
Ligt ook een beetje aan het "merk" binnen h&m.. Logg valt vrij klein uit.. kinderkleding vind ik weer vrij groot uitvallen..
de broeken kleiner en de shirtjes verschilt vind ik. als je online bestelt zou je ook 2maten kunnen bestellen, het terugsturen is heel makkelijk (doe ik ook vaker had een jurk bestelt in 2kleuren en 2maten. heb die ene nu terug gestuurd voor een maatje kleiner, want vond allebei de kleuren erg leuk)
IK vind eigenlijk dat het gewoon normaal valt. Ik bestel regelmatig bij de H&M en ik bestel nooit een maat groter dan ik eigenlijk heb en het past altijd. Ik heb nog nooit wat terug hoeven sturen omdat het niet paste.
Ik vind het juist groot vallen. Ik bestel regelmatig wat bij H&M voor mijn vriend en bij elke bestelling zit er wel iets wat te groot is voor hem. Voor mezelf heb ik ook regelmatig gehad dat het te groot viel. Een keer zo erg dat ik het idee had een vuilniszak aan te hebben. Maar het verschilt wel per kledingstuk trouwens, het meeste valt wel normaal vind ik. Soms zit er wat tussen dat groot valt..
Het verschilt heel erg per kledingstuk. Shirtjes, rokjes en jurkjes vind ik meestal normaal vallen. Broeken kunnen nog weleens iets krap vallen en vesten en jassen vind ik weer groot vallen.
Hoi, ik vind ze in elk geval juist tot groot vallen... en heb toch een goede bips en stel borsten dus daar houden ze wel rekening mee
achter in de catalogus staan maattabellen, dan kun je precies meten, met broeken enzo is dat heel handig. ik heb nog nooit iets hoeven terugsturen omdat de maat niet klopte. als ik wil dat het precies goed past doe ik de maat die ik heb. met bepaalde truitjes (de strakke) vind ik een maatje groter wel wat mooier, maar tuniekjes enzo bestel ik in de maat die ik heb (anders lijkt het vaak raar bij de schouders enzo) veel shopplezier!
shirtjes zijn voor mij dikwijls tekort. ben zelf 1.84m lang. als ik dan maat 42 koop, zit die weer veel te wijd. ik vind dat de kleding ook snel krimpt.
Nou ik ben vandaag even wezen shoppen en heb 3 shirts gekocht. Ik heb ze in de maat gekocht die ik normaal ook heb, dus dat weet ik ook weer!