Haakaa; ideaal of overbodig?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Cobon, 5 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tido90

    Tido90 Actief lid

    8 apr 2020
    106
    126
    43
    Vrouw
    Bij mijn eerste heb ik ook een dergelijk "apparaat" gebruikt (ander merk, Lansinoh meen ik). Voor mij was het vooral voor de eerste voeding na de nacht echt ideaal, dan "lekte" ik er soms wel 90 mL in. Er was dan overigens niet echt sprake van lekken, maar meer van spuiten... Ook gebruikte ik hem wel eens om de ergste druk van mijn borsten te halen als de baby lang doorsliep. Dan kostte het overigens wel wat moeite/massage om de melk aan de gang te krijgen.
    Later heb ik hem vaak gebruik tijdens het kolven op mijn werk. Ik heb een enkele kolf, dus wanneer ik die gebruikte op de ene borst, hing dit ding aan de andere, en vervolgens wisselde ik dat om. Van overproductie heb ik geen last gehad, maar misschien ben ik daar dus niet gevoelig voor.

    Bij de volgende baby (ben nu ruim 15 weken zwanger) ga ik het zeker weer gebruiken! Het goed vacuum krijgen en beschermen tegen maaiende babybeentjes en armpjes kost wat oefening, maar ik vond het zeker de moeite waard!
     
    Cobon vindt dit leuk.
  2. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Dank!! Ik schaf er eentje aan :)
     
  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Ik vond t een flut ding, moeilijk vacuum te krijgen doordat ik treurig hangende borsten heb en schoot t kreng telkens los. Was heel stressvol daardoor. Kind maaide t ook vaak los.
     
  4. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    7 aug 2016
    3.864
    2.548
    113
    Ik wou dat ik toen geweten had dat het bestond. Ik lekte veel zeker aan het begin met overproductie. Vanaf dat mijn menstruatie begon was het echt continue vechten om mijn productie op peil te houden dus had die extra's qua opvangen erg fijn gevonden.
     

Deel Deze Pagina