hallo meiden even een dringende vraag! ben pas bevallen.. en tijdens me zwangerschap is me haar giga droog geworden,.. zo erg dat ze gewoon afbraken.. er zat totaal geen glans meer op. kon er niets meer mee doen! nu na de bevalling. het zelfde verhaal.. alleen NOG erger:x boven op is het helemaal droog.. ziet er niet uit.. het breekt af, kan er met de kam niet doorheen.. als ze nat zijn dan voelen ze bovenop plakkerig aan.. en die gedeeltes die zo plakkerig aanvoelen die zijn heel kwestbaar want als ik daardoorheen kam heb ik bosjes haar in de kam zitte.. ik vind dit zo erg weet niet meer wat ik moet doen... heb van ellende sla-olie er in gedaan Heeft iemand verstand van haar? en wat kan ik doen? en waardoor komt het?? heb altijd al wel droog haar gehad.. en deed ze altijd stijlen maa deed er wel creme voor in.. dus dat moet togkunnen?? doe ze ook al jaren blonderen... komt et daarvan?? hellp!!!
Door de hormonen kan je haar inderdaad een 'futloos' hoopje worden. Ik had na mijn bevalling erg veel last van haar uitval.. Op aanraden van de kapper heb ik Vitamine B supplementen geslikt en van Vichy een soort middeltje tegen haaruitval/ futloosheid gehaald. Vichy kun je bij de apotheek kopen. Moet je maar eens Google'en en anders even langs de apotheek, dus kunnen je vast wel iets meegeven. Sterkte!
voor een oppepbeurt cremespoeling met honing en lekker in laten trekken, daarna goed uitspoelen en vergeet de cremespoeling niet , want daar spoel je de honing makkelijker mee uit en ik gebruik voor mijn dochter( lang haar) shampoo en conditioner van Inecto daar zit pure kokosolie in Haar haar was ook heel breekbaar en droog en het is inmiddels na een maand of 2 enorm opgeknapt