Ik kom sinds vier weken elke week een kilo aan! Ik vind dat best veel eigenlijk, maar kan niet echt zien waar dat nou allemaal gaat zitten. Mijn buik groeit wel flink, maar een kilo per week, dat kan toch niet. Ik ben nou 33wkn zwanger en ben in totaal 14kg aangekomen, dus dat vind ik eigenlijk wel netjes. Hoe ging/gaat dat bij jullie vanaf 30wkn?
Vanaf 36 weken ging het hier heel hard beide keren. Meestal als je met verlof gaat komt het er nog even lekker hard bij
Bij mij ging het de laatste paar weken langzamer en op het einde viel ik af, dat leek mij ook niet de bedoeling. Volgens mij is het ook netjes hoor wat je bent aangekomen!
in de laatste weken ben ik het meeste bij gekomen. "gelukkig" kwam dit doordat ik ontzetttend veel vocht vast hield. Na de bevalling was ik gewoon 10 kilo lichter waarvan 3175gram van de kleine was
ik ben nu met mijn derde verlofweek bezig en sinds het begin daarvan 3 kg. aangekomen moet wel zeggen dat ik nu meer trek krijg in chocolade en chips en zo nu in totaal 10 kg aangekomen, wat ik zelf erg netjes vind.
Ik ben tot nu toe 8 kilo aangekomen, maar man man man wat gaat het nu opeens hard!! en ik vreet echt niet de hele dag alleen maar lekkere dingen hoor...ik baal wel van de kilo's, maar ik werk nog maar 3 halve dagen en moet veel rusten ivm bekkenklachten dus ja ik beweeg dus wel iets minder, wel probeer ik elke dag te fietsen (zoiezo naar me werk). maar nog...ik vraag me af...hoeveel kilo zal ik nog aankomen??? want ik ben in paar dagen een halve kilo aangekomen...pffff haha
Ik ben bij mijn zoontje maar 10 kilo bijgekomen maar wel bijna allemaal in de laatste weken. Tot 20weken niks. van 20 tot 30 weken ging het langzaam en op het einde ging het echt snel. Nu ben ik al 4.3kilo bijgekomen dus ik hoop niet dat het nu weer zo hard op het einde loopt, want dan wordt het denk ik het dubbele van de vorige keer haha.
ben nu in 2 weken 1 kg aangekomen..moet er nog 4..ben benieuwd ... in totaal zit ik nu op 13,5 kg.. Bij mn zoontje kwam ik maar 13kg in totaal aan...maar kwam ik ook de laatste weekjes het meest en snelst aan