Ik heb nu al bijna 10 jaar mijn haar zwart geverfd en ik zou zooooo graag eens een andere kleur willen,het liefst heel donkerrood. weet iemand of dit mogelijk is om je zelf zwart geverfde haar rood te laten verven? en ziet dit dan ook nog mooi uit of is mijn haar dan naar de knoppen?? iemand hier ervaring mee?? trouwens mijn haar is lang en krullend(natuur)
niet met jou haarkleur maar ik heb mijn haar in zoveel kleuren gehad van donkerrood naar blond, van blond naar bruin, van bruin naar blond en ga zo maar door . Ik zou het gewoon de kapster eens vragen hoe je dat het beste kunt aanpakken? Ik zou het in iedergeval niet zelf doen. Succes ermee
nee zelf doen durf ik ook niet hoor als moet het wel bij de kapper. maar het zal wel erg schadelijk zijn denk ik
Denk dat ze het dan (licht) moeten ontkleuren, en dat is inderdaad niet heel goed voor je haar. Maar als je t niet al te vaak doet kan het niet veel kwaad denk ik! Zou het gewoon even aan de kapper vragen
Ik zou het gewoon ontkleuren, kijken welke kleur het dan is en dan een roodtint eroverheen doen. Het kan best zijn dat wanneer je het ontkleurd hebt, het al een mooie roodtint heeft. Als het mis gaat kan je altijd nog naar de kapper gaan.
ik heb ze ook altijd zwart geverfd en heb nu rood. ik heb gewoon een pak rood gekocht en geverfd en ja hooer is goed gelukt bij de UITGROEI hahahaha!!! hoe meer je naar beneden gaat hoe donkerder rood het wordt dus ik aan de kapster gevraagd wat nu!! zegt ze ontkleuren maar dat beschadigd je haar enorm! of je moet die donkere stukken eruit knippen,nou ik had mijn haren tot op mijn kont ben net bevallen had een hoop haaruitval dus ik heb 2 weken geleden 20cm eraf laten knippen, echt gewoon 20 cm en ikkuh huilen hey haha!! en nu is het nog niet rood dus ik baal als een stekker. het beste wat je kun doen is telkens een tintje lichter verven dus nu bijvoorbeeld donkerbruin dan lichtbruin,en zo steeds lichter dan kan het wel
oooh wat erg van je haar ja dat bij de uitgroei heb ik ook! daar is het dan rood en de rest van mijn haar blijft zwart dus dat is geen optie iedere keer lichter verven gaat ook niet want dat pakt dan alleen bij de uitgroei en de rest blijft zwart! en als ik dat moet doen tot mijn hele haar is gedaan ben ik nog 10 jaar bezig hahaha want ik heb mijn haar ook tot op de kont pffff dus als ik het goed begrijp moet ik of altijd zwart haar hebben of een agressieve behandeling ondergaan trouwens ik heb ze nooit ontkleurd. kan ik dit zelf dan doen en waar krijg ik die ontkleuring?
Ik zou het zekere voor het onzekere nemen en niet zelf gaan lopen prutsen, gewoon naar de kapper gaan dus! Ontkleuren is heftige zooi en je moet wel echt weten wat je doet..
ga ajb NIET zelf lopen kuntselen aan je haar met ontkleuring e.d. Je kan je haar daar echt mee verprutsen!! Jij weet namelijk niet waar je mee bezig bent(ja ontkleuren) maar de kapper weet tot hoever e.d en welke tint erdan overheen geverft kan worden. Ook wordt je daarna gewassen met passende producten wat bevordelijk is voor je beschadigde haar. Het kost wel even wat meer geld en tijd maar als het misgaat ben je verder van huis!
Als je het zelf wilt gaan verven heb ik wel een goede tip voor je. Weet alleen niet of ik hier het merk mag noemen dus PB anders maar even. Het is een kleur waarvan ik dacht een rode gloed te krijgen over mijn donkere haar Het werd uiteindelijk knalrood...wel een geweldig mooie kleur, maar niet wat mijn bedoeling was