Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien heel gek, maar eigenlijk weet ik zeker dat ik zwanger ben, aangezien mijn ene kat nu continue achter me aan hobbelt, bij me wil liggen en wil kroelen. Dat deed ze bij de zwangerschap van m'n dochter ook, terwijl dat beest al bang is en heel de dag verstopt is als je alleen al "boe" zegt... En dan zie je haar de hele dag niet meer... Maar nu loopt ze zelfs in de weg en struikel ik erover, haha. Zouden dieren eerder aanvoelen dat er iets anders is dan wijzelf?
Ja....zeker! Dieren voelen dat aan, bij mij vorige zwangerschap wisten wij het nog niet, maar werd ik gek van mijn hond en kat die mij continu wilde knuffelen en mij lieten struikelen.....Klinkt voor mij heel bekend! Ik zou morgenochtend maar eens testen! Ik duim... Dieren hebben een goede neus voor geurtjes en met hormonen scheidt je toch iets anders uit via porien dan normaal..... hihihi Spannend.... ik hoor het wel he, na de test!
Hallo lieve mensen, Sinds april dit jaar heb ik mijn siraaltje laten verwijderen. Mijn man heeft in die tijd niet toegegeven dat hij echt wilde beginnen maar hij blijft maar russian roulette met me spelen. Ivm onze verbouwing heeft hij uiteindelijk gezegd rond jan/feb 2015 echt te willen beginnen. Nu is het zo dat ik wat ouder ben dan hem (ik 30 hij 25) en ik er wel echt klaar voor ben. Sinds april ben ik foliumzuur aan het slikken en houdt ik mijn cyclus bij. Mijn gemiddelde ligt tussen de 33 en 35 dagen. Ik maak mij hier best zorgen om want ik vind dit erg lang. Begin augustus heb ik, omsteeks de tijd dat ik ongesteld moest worden, 2 dagen wat bruin bloed gehad maar het kwam niet helemaal door. Ik heb toen 2x getest wat negatief was. Daarna ben ik gewoon weer ongi geweest. Afgelopen woensdag was het 35 dagen sinds de begindag van mijn laatste menstruatie. Donderdag heb ik getest wat negatief was. Ik heb geen gevoelige borsten terwijl ik dit normaal altijd heb al een week voor ik ongi moet worden. Ik heb meer, witte, afscheiding dan normaal. Heb een paar dagen gloeiende wangen gehad maar niet perse een warm lichaam. Ik heb soms pijn in mijn onderrug en ben soms in de ochtend wat misselijk. Vandaag werd het me een paar keer zwart voor de ogen bij het wat snel opstaan. Ook heb ik af en toe wat krampjes alsof ik ongesteld moest worden. Dit had ik vooral donderdag en vandaag vanaf een uur of 4. Ben sindsdien 1x naar de wc geweest en gelukkig niks! We willen maandag testen als ik dan nog niet ongesteld ben. Ik durf van de ene kant niet meer te testen want wil niet weer teleurgesteld worden. En vind het ook een eng idee dat mijn cyclus zo lang en onregelmatig is..
Ik zou het niet weten. Dieren voelen dingen idd echt wel aan, maar hier waren de twee honden ook extreem knuffelig afgelopen week. Ze wilden perse allebei op mij liggen, tot het extreme af en ben toch gewoon ongesteld nu dus het hoeft niet altijd wat te zeggen. Nu hebben ze het trouwens niet meer, ze liggen nog steeds wel bij me, maar niet perse bovenop me dus dat viel echt wel op vorige week. Ga je morgenvroeg testen? Ben benieuwd!
He...... Jaqcie.... heb jij getest????? Ik zie jou banner veranderd!!! Heb jij positief getest???? Die afscheiding.... ik weet het niet, vrouwen lichaam is zo vreemd!!! Ik duim!!
Goedemorgen meiden! Nou ik ben echt wel veel zwangerder dan van de week hoor!! 😁 Hihi, ben blij!! Nu jullie nog, het is allemaal zo gegund 😊
Hey... Hier gisteren een tempdip en nu een flinke stijging. Normaal bij zwangerschappen geen innesteldip gehad, dus ga er maar vanuit dat dit gewoon het begin is van een schommelend einde vh kaartje... @Nogablokje: En hoe is het nu?? @Susannem85: Ah nee, dat is balen! Zeker omdat je best wat hoop had... Succes in deze ronde! @Jacqie: Hoor het vaker over dieren, maar hoor ook dat ze dat vaak doen rond de menstruatie...Alsof ze je hormonale toestand aanvoelen ofzo! Bijzonder he!? Natuurlijk hoop ik voor je dat je gewoon lekker zwanger bent! Oei groen...klinkt als schimmeltje...heb je geen last? Oh wauw zie nu je banner! Gefeliciteerd!!
Hihi, dank je wel Dubbeltje! Uiteraard duim ik voor je, Susanne! En voor iedereen natuurlijk. Ik weet niet of het geholpen heeft, maar vanaf het begin van deze cyclus ben ik begonnen met tarwekiemolie capsules van de kv. Niet pas na de eisprong, maar heel de cyclus. Schijnt je bms dikker te maken zodat het eitje goed kan innestelen. Baadt het niet dan schaadt het niet 😊
Wachtbankje heeft altijd 2 delen, wachten op ei is zo'n tijdsverspilling hahaha wachten wachten wachten pffff