Bij ons zat ze helemaal goed.....een lange dunne zei ze de hele tijd hahaha...en dat klopte ook!! Onze zoon was 54 cm en 3620 gram. En nee....hier ook geen uitspraken over de bevaldatum...
Mijn VK die zei net 6 pond, omdat ik zo'n klein buikje had. In het ZH aangekomen toen ik moest bevallen zeiden de zusters en de gyn precies hetzelfde, omdat ik zo slank ben van mezelf en redelijk smal van onder zeg maar.. Maar Gabriëlla woog 4055 gram! Over wanneer je gaat bevallen zei de VK niks, omdat dat eigenlijk niet echt te voorspellen is!
Pin je er niet op vast aub... Ik had met 34 weken al weeén.. Toen werd er heel hard geroepen, dat dat zeker niet lang meer zou gaan duren... Ben vandaag precies 40+1 weken zwanger, met nog steeds weeén... Dus mijn goedgelovigheid in meneer de vk is ver te zoeken haha mamavan
Nope. Krappe 6 pond zou het worden. Was maar tenger vrouwtje en mn mams is ook klein dus zou kleintje worden. Meneer was 3890 gram.
Ik heb toen met 33 weken nog een 3/4d echo gehad, en toen woog Quinten 2006 gram. Die mevrouw zei toen, dat hij 6 / 6.5 pond zou wegen bij de geboorte... en ze had gelijk! Quinten was precies 3000 gram bij de geboorte!
Mijn oudste dochter is geboren bij 41 weken en 3 dagen. De VK zei, nou dan komt de tweede zeker niet voor de uitgerekende datum..... Toch wel, mijn tweede dochter is met 38 weken en 6 dagen geboren en was ook niet écht gemiddeld(zou ze ook zijn!), 55cm en bijna 9 pond Zolang er geen glazen bol op het bureau staat, zou ik me er niet teveel aan vast houden. Succes met de laatste loodjes!
@Saskia: Vind toch wel een groot verschil zitten in de schatting van je vk hoor. Ze zei 6 ponder en het werd een ruim 7 ponder! Maar wat ik zo om me heen hoor klopt het heel vaak ook niet en kunnen ze eigenlijk al helemaal niks zeggen over wanneer je beebje dan komt helaas.
Hier is de baby geschat op 8 pond. Of dat waar is moeten we nog afwachten. De vk had ook geschat dat ik de 40 weken zeker niet zou gaan halen, loop inmiddels al weer bijna tegen de 41 weken aan.
Nou aan jullie reactie's te lezen kan ik de opmerking van mijn verloskundige dus wel met een korreltje zout nemen. Ik was ook al sceptisch toen ze zei dat ze dacht dat ie volgende week zou komen, want hoe kan je dat nou weten door alleen te voelen aan een buik? Ik wacht dus rustig af, en merk vanzelf wel wanneer meneertje besluit te komen! xxx