hai hai ik ben nog even een anoniempje van 28 jaar, omdat bijna niemand het af weet van ons proberen. we zijn eigenlijk pas in de eerste ronde want de keer ervoor wist ik niet eens dat je n bepaalde dag(en) moest klussen ik zit vanaf de 12e te wachten, vandaag (oh gisteren eigenlijk, de 26e tis nl al snachts) maar toen moest ik als t goed is ongi. worden, gelukkig tot nu toe nog niks gehad, maarre... mag zo blijven wacht het vandaag dan af en anders word het n testje halen al denk ik : het is wel raar want de eerste 2 weken na eisprong, ben ik echt misselijk geweest, ook 2x moeten spugen. duizelig af en toe ook, ook witvloed (heb ik opzich altijd wel, maar lijkt toch anders?) en rare steken in me buik, geen trek om te eten, vooral geen brood, bah. ook me koffie niet. nu een paar dagen voor verwachte ongi niet echt meer misselijk geweest alleen na t eten soms nog heel vaag misselijk, verder alleen af en toe steken in me buik, vooral aan me linker kant. en ehm.. heel slecht gehumeurd (nu ook last van me borsten en opgezette buik maar dat heb ik ook als ik ongi moet worden). eerste keer en al flink in de zenuwen maar nu nog heel kort dan weet ik 't, zal wel leuk wezen als de ongi al gelijk de eerste keer wegblijft en t is raak en anders ff balen en op naar de nieuwe ronde! jullie ook allemaal suc6 bij het zwanger worden of geniet van je zwangerschap. ps; sorry voor het lange verhaal.
Hoi Hoi Nou leuk dat je ookop deze site bent! Ennu...hopen dat het positief nieuws is. Breng je ons op de hoogte? Blubje
Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Veel succes met zwanger worden en hopelijk is het al raak. Liefs wolly
bedankt voor jullie welkom ! harstikke lief. nu me tweede dag overtijd, kon vandaag ff geen test halen en niks in huis oh dat is echt ff balen. ben normaal nooit overtijd, en moet ook bijna nooit spugen. en na 2 weken misselijk zijn erbij, zit ik toch echt stiekem al wat in de wolken. maar dat is t erge dat kan ik dus beter niet doen, anders alleen maar een nog ergere tegenvaller al mocht het niet zo zijn. maar ik laat het jullie weten. hoop morgen de test te kunnen halen. suc6 all of gefeliciteerd!
vanavond testje gedaan (preditor) deze gaf :thumbdown: aan maar na 3 dagen overtijd nog steeds geen ongi gehad. normaal altijd optijd. : nu heb ik t wel savonds gedaan, (kon niet wachten) maar had niet veel gedronken vandaag en op de test staat dat je het altijd kan doen. als me ongi nog wegblijft, over paar dagen nog maar eens 's ochtends testen.
lol idd wat heb je er aan he! nee maar dag 4 al voorbij,..nog niks te voelen voor een opkomende ongi, me boobs lijken niet van mij op een of andere manier. en me buik,.. pff normaal heel plat en met opkomende ongi. ook opgezet maar tis nu echt net een ballon wat er in zit. zo opgeblazen voelt en is ie. me rits staat open als ik thuis ben. blijf ook het gevoel houden dat die test niet klopt. en hoor net dat iemand ook 2x had getest met preditor toen ook negatief beiden keren. en die liet toen in t ziekenhuis een ki doen en toen werd verteld dat ze al zwanger was lolll