Ik heb je gezicht ook gezien... In een topic dat over half opgeschoren kapsels ging... Kan me nog herinneren dat je een heel fijn, schattig gezicht had...
Ja maar je had er ook een foto bij dat het weer iets gegroeid was... Ik had je in iedergeval heeeeeel anders voorgesteld!
Nee hoor, ik had me meer een ouder iemand voor gesteld maar op die foto zag je er juist jong uit (23-24?) en met zwarte stijle haren in een lange Bob line ofzo haha Gewoon totaal anders!
Haha, leuk om te lezen. Mijn haar zat opgestoken op de foto, het is bijna tot mijn billen en ik had een pony. In het echt denken ze vaak dat ik 17 ben (of jonger.. ), maar ik ben 26.
Nee ik dacht dat je een Bob line zou hebben en zwarte haren.. Je had op die foto bruine haren volgens mij?
O ja kan me ook nog wel een plaatje herinneren van Chai. Zeker nomnom. Wat zeg ik zeg? Nomnomnomnom. Jeutje.
Voor de liefhebsters. Dit is dus hoe 78 kg er uit ziet . Great! Ter vergelijking; Hier woog ik plusminus 65 kg.
Nou het is toch ergens gaan zitten helaas en dikkere memmen zijn het niet geworden. Misschien is mijn haar dikker geworden? Kan ook hahaha.
lastig te zien zo met die kim k pose maar ik zou je niet op 78 kilo schatten. het enige wat ik kan ontdekken dat iets voller is zijn je wangen, maar kan ook door de hoek komen.. je ziet er goed uit hoor
5 kg voor elke wang! Ik ben er uit . Hahahaha. Sorry, ik ben een beetje melig vanavond. Maaruh Kim K pose? . Vind hem wel goed.
Ah ik vroeg me al af waar je was de zonnepitten hebben je veraden Maar, je ziet er hartstikke goed uit! Ik zie het verschil niet eens