Hoi allemaal, Ik zal me even voorstellen. Ik ben Anna en ik wil graag zwanger worden. Aangezien ik voor de Astma en de netelroos medicijnen heb wil ik hier op zoek of iemand tips voor mij heeft.
Haay, leuk dat je hier komt kijken. Voor de medicatie raad ik je aan je huisarts om advies te vragen. Succes!!
Hoi Reamonia, dat doe ik ook. T is alleen zo dat ik van de huisarts andere medicijnen gekregen heb, maar daarvan staat in de handleiding dat je die ook niet mag gebruiken wanneer je zwanger wilt worden. Bovendien is 1 van de bijwerkingen Netelroos. Beetje vreemd, want daar wil ik de medicijnen juist voor hebben. Wie weet zijn hier vrouwen die hetzelfde traject al gehad hebben en tips voor me hebben. Vandaar Maar moet zeggen dat het sowieso leuk is om hier rond te neuzen. Ook al is het nog allemaal nieuw voor mij
Hoi! Welkom hier Ik denk dat je voor die medicaties het beste hie rhet froum gezondheid op kan zoeken, daar zullen wel meer meiden zijn. Succes met zwanger worden!