hallo allemaal ik ben nieuw hier op dit forum. ik ben 25 en heb een dochtertje van nu 4 maanden oud. het gaat allemaal prima met ons alleen zijn we erachter gekomen dat noah een afwijking heeft aan haar heupje en sinds vandaag heeft ze een spreidbroekje aan. vandaar dat ik dus op zoek ben naar mensen die wat meer ervaring hebben met zon ding, wat kan er wel mee en wat moet ik absoluut niet doen? ze past niet meer in de maxicosi dus dat is al vrij moeilijk. help wie weet er raad? groetjes ikke
Hoi Mama van Noah, welkom hier in ieder geval en nog gefeliciteerd met je dochtertje. Heb geen ervaring met n spreidbroek..
Welkom, misschien dat je de vraag even in het substukje baby en dreumes kan zetten, vast dat er meer mensen zijn die ervaringen met je kunnen delen!
Hoi hoi Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Nog gefeliciteerd met je dochtertje. Liefs wolly
Welkom op het forum. Hopelijk kun je hier de nodige informatie vinden. Ik kan je helaas niet verder helpen.
Misschien heb je hier wat aan? http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... preidbroek http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... preidbroek