Hallo, Ik ben nieuw hier! Ik ben Syl, 28 jaar oud en samen met mijn man zullen we dit jaar voor onze eerste gaan Het zal nog even duren omdat ik gezien mijn gezondheids achtergrond eerst naar de gynaecoloog moet gaan. Nog even geduld voor ons. Ondertussen ga ik hier gezellig mee lezen! Groetjes Syl
Welkom ! Ik ben ook nieuw.. We hebben dezelfde leeftijd en wij zijn ook bezig voor onze eerste. Mag ik misschien vragen waarom je naar de gynaecoloog moet ?
Hey, Jij ook welkom! En leuk dat we wat overeenkomsten hebben! Ik moet daar naar toe omdat ik vaatvernauwingen heb en daarvoor bloedverdunners gebruik. De huisarts en wij weten niet of ik bijv. Aan andere bloedverdunners moet etc. Wij kregen het advies om dus nog eventjes te wachten totdat we daar geweest zijn. Ik ben dus erg benieuwd!