Hoi ik ben benieuwd naar de *oudste* leeftijd waarop jij je kind kreeg of (weer) een zwangerschapswens hebt. Ikzelf was 44 toen ik weer (gepland) zwanger raakte en 45 toen ik mijn jongste kreeg.
Nou ik voel me hier op zp soms ook al een 'oude' mama, helemaal als ik de reacties over leeftijd lees. Ben zelf vlak voor mijn 34e moeder geworden. En een 2e??? Wie weet welke leeftijd ik dan heb, mocht het dan allemaal nog kunnen.
Nou idd! Ik ben 3 maandjes voor m'n 34e moeder geworden en hoop met m'n 35/36e mama te worden van een 2e kindje maar we zien het wel,niet alles valt te plannen!
Haha tja die reacties lap ik aan mijn laars...ben benieuwd nl of dat er nog oudere mama`s zijn of vrouwen met zwangerschapswens dan dat ik was
Ik ben op mijn 35ste voor het eerst moeder geworden en nu met 38 weer. Als deze keer goed gaat (een miskraam vorig jaar) is het de laatste.
Ik beval kort voor ik 30 wordt van mijn eerste kindje. Ik zou graag een tweede kindje willen, maar ik ga nu nog niet op de feiten vooruit lopen. Eerst deze kleine gup vertroetelen. Maar als mijn wens stand houd betekent het dat ik ergens tussen de 30 en de 35 misschien nog een keer mamma wordt. Best oud dus!
Ik hoop (stiekem) op mijn 39e nog een derde kindje te mogen krijgen. Als ik op mijn 40e verjaardag niet zwanger ben, dan sluit ik het hoofdstuk af (dat is makkelijk gezegd dan gedaan maar ik ben ook al heel gezegend met twee gezonde kinderen!)
Als alles gaat zoals gepland (wat bijna nooit gebeurd ) ben ik rond de 35 als er een tweede mocht komen.
ik ben met mijn oma leeftijd van 41 (39 toen ik beviel) ook zeker niet de oudste, ik kreeg zelfs net nog een compliment dat ik onnozel geageer. ( op een onnozel reagerend iemand dus tjah...) ik wordt steeds jonger hier. hier komen er geen meer bij trouwens, dus ik ga niet winnen.
23 bij de oudste en nu 34 bij de jongste, daar zitten er nog 2 tussenin. Ben er dan wel klaar mee, 35 vind ik de max, en ja ik heb makkelijk praten, want ik ben er idd één die met 1 keer knipperen zwanger is. (niet gewonnen dus)
Bij mijn oudste dochter had ik op mijn 24ste een kinderwens.Ui9teindelijk kreeg ik haar op mijn 29 ste. Bij de jongste had ik op mijn 30ste de 2e kinderwens,maar uiteindelijk met 34 mama geworden. En nu.......... Nu is het goed zo.We hebben geen wensen meer.(wel andere maar geen kinder wens meer)