Hamstring blessure en tips!

Discussie in 'De lounge' gestart door Jinxx, 8 apr 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    12 jan 2014
    2.022
    1.038
    113
    Grrr, vanavond kreeg ik tijdens een les bodystep ineens een pijnscheut in mijn linker hamstring. Het was niet zo dat ik meteen niks meer kon, maar ben wel direct gestopt met sporten.
    Thuis goed gekoeld maar de pijn is nog flink aanwezig...

    Ik sport normaal altijd 4x per week, waarvan ik 2x les geef in bodypump. Gelukkig zit er tijdens de bodypump niet zo heel veel spanning op de hamstring, dus dat lesgeven blijf ik doen (met af en toe wat aanpassingen)
    Alleen weet ik nu dus niet zo goed welke andere sporten goed te doen zijn met een lichte hamstringblessure. Heeft er iemand tips? Fietsen bijvoorbeeld, is dat aan te raden? Of zwemmen? Ik zou namelijk die andere 2x graag iets conditioneels willen blijven doen :thumup: Alle tips zijn welkom!
     
  2. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    3.823
    2.004
    113
    Gern idee eigenlijk. Ik had er een scheurtje in. Ben bijna 9 maanden onderweg geweest en onder begeleiding van fysiotherapie krachttraining gaan doen.
     

Deel Deze Pagina