Zoontje gaat straks trakteren op de speelzaal, weekend 3 geworden! Ik heb van die ini mini ijsjes gekocht, maar het voelt wat stom om alleen dat te trakteren... Tegelijkertijd denk ik, al die meuk wat ik er anders bij haal beland dan ook zo in de vuilnisbak.. Wat zouden jullie doen? Zo houden of er nog een bellenblaas/ rozijntjes oid bijdoen?
Ijsje is genoeg hoor in een leuke mand met een blad erop Hoera .... 3jaar paar ballonnen eraan en klaar! Echt als ik zie wat ze hier krijgen,wil niet ondankbaar zijn maar wat moet je met alle zooi! Gefeliciteerd btw.
Ik hou ook niet van die ‘zooi’ die na 1x kapot is. Dus wij doen ook altijd gewoon 1 ding trakteren. Ijsje, chips of popcorn. Vind dat meer dan genoeg voor de kids. Ze krijgen al zo mega veel vind ik. We houden niet van overdaad haha. Dus zou het zo laten. Gefeliciteerd met je zoontje
Ik zou het lekker zo laten! Ik ben zelf kleuterleerkracht en zie geregeld de meest bizarre traktaties voorbij komen! En kinderen zijn net zo blij met een ijsje als met een bizar grote traktatie. Mocht je het toch echt te kaal vinden, haal zo’n box stoepkrijt bij de action en geef die mee als een soort van “groepscadeautje” kunnen ze daar meteen heerlijk buiten mee spelen. Succes gegarandeerd!
Het milieu is je ook dankbaar want gros van de ouders mikt toch die flutterige prullaria weg omdat t stuk gaat. Helemaal leuk dit ijsjes is altijd goed
Bij ons op school en op het kdv mochten/mogen ze niet trakteren, heerlijk is dat!! Maar eens met de rest, het ijsje is prima. Niks meer aan doen .
Juist perfect zo'n klein ijsje ♡. Dat is een prettige hoeveelheid, geen geknoei omdat sommige kindjes er te lang over doen en alles gaat smelten, geen half uur bezig voordat t bij iedereen op is, niets mee naar huis gewoon lekker opeten en klaar. Ik denk dat ik hier als peuterleidster juist heel blij van zou worden .
gewoon doen hoor. Ik heb laatst ook 'alleen' maar een cupcake laten trakteren. De traktaties van tegenwoordig slaan nergens meer op en ik word er zelfs boos om. Laatst kwamen ze thuis van het kdv met een schildersezel, canvas, verf en kwast, daarbij nog plastic troep en 2 doosjes rozijnen. Dit was 1 traktatie! En door dit soort dingen ga je je bezwaard voelen als je 'alleen' maar een ijsje of cupcake trakteert. Terwijl het de kinderen echt niet uit maakt.
Goed zo om op deze manier eraan bij te dragen traktaties weer simpel te houden. Dat en en en, echt zo overdreven. Ik krijg hier echt een luizenmoedergevoel bij
Ik heb mijn zoontje in groep 5 met uitdeel zaken popcorn op pad gestuurd. Vond iedereen lekker! Geen tijd en geen zin meer om van alles ingewikkelds te maken terwijl het meeste in de prul belandt, of bedoeld is om aan de andere moeders te laten zien hoe creatief je bent Dus ja, hoera voor mini ijsjes, zeker met dit weer.
Ik heb een keer cupcakes getrakteerd op de psz en die gingen voor de helft weg. En ik heb ook een keer ijsjes getrakteerd, van die smarties ijsjes. Nou dat was ook veel te groot. Ook dat ging voor de helft weg. Echt zonde al dat weggegooid eten. Dus ik ben ook pro kleine traktaties.