hi allemaal, ik zit sinds 1 augustus 2008 in de ziektewet. momenteel werk ik ongeveer 50% (iets meer) over 7 weken ga ik met zwangerschapverlof. mijn arboarts wil dat ik voor me verlof volledig aan het werk ben omdat ik anders problemen zou krijgen met de WIA ofzo ik vraag me nu dus af,wat nou als ik me verlof inga met de ziektewet dus met 50%..heeft dat gevolgen voor me uitbetaling in me verlofperiode?want na een jaar Ziektewet krijg je nog maar 70% uitgekeerd,krijg ik dan vanaf 1 augustus 2009 a.s 70%??? wie kan me helpen met deze vragen? alvast bedankt!
ja dat zou ik wel willen,maar ze vragen me burgerservice nummer en ik wil gewoon anoniem mijn vragen kunnen stellen,dus dat wordt dan lastig. hoop eigenlijk dat er iemand hier is die daar werkzaam is of in hetzelfde schuitje heeft gezeten..
tis me toch gelukt ze te bellen,en ik krijg gewoon 100% uitbetaald,het wordt dan aangevuld door het UWV,ziekte tijdens zwangerschap betekent alstijd dat je volledig krijgt uitbetaald,mocht ik na me verlof nog steeds ziek zijn dan mag de werkgever me 70% uitbetalen!