Lijsten aanvullen kopieren/ plakken

Discussie in 'Over deze site' gestart door Linnepin85, 10 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linnepin85

    Linnepin85 Bekend lid

    22 jun 2014
    600
    0
    0
    Rotterdam e.o
  2. Josien

    Josien VIP lid

    27 jun 2006
    9.956
    5
    38
    Vrouw
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Beste Linnepin,

    Helaas komt dat door het kleurgebruik en eventueel afwijkend lettertype.

    Een voorbeeld in de bovenstaande zin die ik typte. Dit lijken dus eigenlijk maar een teken of 70, maar eigenlijk staat er dit:
    [B ]Helaas[/B ] komt [I dat[/I ] door [ COLOR="Blue"]het kleurgebruik[ /COLOR] en eventueel [ FONT="Comic Sans MS"]afwijkend lettertype[ /FONT]

    Zonder de spaties dan ;). Je snapt dus dat het eigenlijk heel veel meer tekens zijn. Oplossing kan zijn om alle opmaak een keer te verwijderen. Dat doe je door alle tekst te kopiƫren in een nieuw bericht en dan met het knopje met de blauwe A's links bovenin alle opmaak te verwijderen. Je zou daarna de kleurtjes weer kunnen toevoegen. Want soms zie je nog wel eens dat iets eerst groen was, en dan blauw maar dat beide codes er nog in staan. Het is een idee en het vraagt even wat puzzelwerk, maar ik hoop dat het nu wat duidelijker is. Succes!
     
  3. Linnepin85

    Linnepin85 Bekend lid

    22 jun 2014
    600
    0
    0
    Rotterdam e.o
    Oke super bedankt! !!
     

Deel Deze Pagina